Chebští strážníci chtějí vyvážet prostitutky za město. Plán má kritiky

28. květen 2014 | 00:00 | Chebsko
V Chebu chtějí zatočit s prostitucí. Foto: archiv Karlovarský krajV Chebu chtějí zatočit s prostitucí. Foto: archiv Karlovarský kraj

Cheb - Naložit prostitutky do auta a vyvézt je za hranice města. Tím jim kazit kšefty. To je nový plán radnice, která prostřednictvím městské policie chce dlouholetý nešvar ve městě omezit. Kritici plánu ale upozorňují, že se stejně nic nezmění.

Reklama

Pokuty či vykázání nefunguje. Proto chce chebská radnice přikročit k razantnější metodě. Kněžky lásky budou strážnici odvážet za hranice města.

Taktika policie je tato: Prostitutku čekající na zákazníky v ulicích Chebu naložit a odvézt ji na detašované pracoviště. To by mohlo vzniknout v odlehlých končinách za hranicemi města. Strážníci by na služebně po prostitutce požadovali podání vysvětlení. Ta by tak ztratila klientelu.

Podle chebského místostarosty Tomáše Lindy je cílem vedení města prostitutkám znepříjemnit život. Město je totiž proti nejstaršímu řemeslu bezradné.

Místostarosta Michal Pospíšil, který je pověřen vedením městské policie, kritizuje nedostatečnou legislativu. Nelíbí se mu, že nejsou stanovena jasná pravidla s tzv. legalizací prostituce.

Jenže plán radnice má i své kritiky. Ti argumentuje třeba tím, že opatření s prostitucí stejně "nezatočí", naopak město bude stát další výdaje z městského rozpočtu.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Silné bouřky v západních Čechách utnou vysoké teploty

Silné bouřky v západních Čechách utnou vysoké teploty

18/8 / ZPRÁVY / ZÁPADNÍ ČECHY - Příliv teplého vzduchu přeruší silné bouřky, které mají v západních Čechách začít v pátek (18.7.2017) večer. Pokračovat budou i v sobotu.


Terorista v Barceloně zabil třináct lidí. Počet obětí může stoupat

Terorista v Barceloně zabil třináct lidí. Počet obětí může stoupat

17/8 / KRIMI / BARCELONA - Ve čtvrtečním odpoledni došlo k dalšímu teroristickému útoku, tentokrát ve španělské Barceloně. Podle dostupných informací si útok vyžádal až třináct mrtvých.


Žena, která měla hodit dítě do koše na prádlo, už je ve vazbě

Žena, která měla hodit dítě do koše na prádlo, už je ve vazbě

16/8 / KRIMI / PLZEŇ - Na světlo světa postupně vyplouvají detaily z nedělního případu, kdy na plzeňské Doubravce rodila v rámci domácího porodu žena (20), která se záhy pokoušela vlastní dítě usmrtit. Novorozenec na následky svých zranění později zemřel.


V Plzni otevírá pobočku další fastfoodový řetězec

V Plzni otevírá pobočku další fastfoodový řetězec

16/8 / ZPRÁVY / PLZEŇ - V Plzni vzroste konkurence v řetězcích rychlého občerstvení. Po McDonald's a KFC bude v západočeské metropoli i Burger King.
ZápadočeskýDeník.cz Novinky v regionech

Plzeňsko, Rokycansko, Klatovsko, Domažlicko, Tachovsko, Karlovarsko, Sokolovsko, Chebsko


ZápadočeskýDeník.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ZápadočeskýDeník.cz na Facebooku


Redakce ZápadočeskýDeník.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!