Bizarnost z Plzně: Fanoušci zesměšňují Limberského

21. červenec 2017 | 22:10 | Plzeňsko
Triko, které začnou fanoušci Plzně prodávat. Foto: facebook Ultras PlzeňTriko, které začnou fanoušci Plzně prodávat. Foto: facebook Ultras Plzeň

PLZEŇ - Že si fanoušci svého oblíbeného týmu vyrábí suvenýry s klubovou tématikou zas tolik nepřekvapí. Ale fandové plzeňské Viktorie to posunuli na ještě vyšší úroveň.

Reklama

Plzeňskou fotbalovou modlou je jistě kromě jiných hráčů také David Limberský. Známý flamendr, výstřední fotbalista a skandalista. Mezi fanoušky ostatních klubů nepříliš oblíben, v Plzni je ale za hvězdu.

A příznivci tohoto klubu se rozhodli dát do oběhu tričko s Limberského podobiznou. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby motivem trička nebyly právě skandály, jakými se "Limba" v posledních letech nechvalně proslavil.

A tak už zlidovělý pokřik ligových trávníků "Limberský, ty jsi hovado!" vzali fanoušci z Plzně za své a kromě toho, že tento pokřik sami občas vyvolávají při domácích zápasech, v dobré víře nyní začnou distribuovat trička se stejným sloganem a potiskem, ve kterém Limberský točí imaginárním volantem po jednom ze svých opileckých skandálů.

Vše mají na svědomí fanoušci Viktorky z facebookové skupiny "Ultras Plzeň." Tričko hodlají na facebooku prodávat za 400 Kč.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4.2 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Silné bouřky v západních Čechách utnou vysoké teploty

Silné bouřky v západních Čechách utnou vysoké teploty

18/8 / ZPRÁVY / ZÁPADNÍ ČECHY - Příliv teplého vzduchu přeruší silné bouřky, které mají v západních Čechách začít v pátek (18.7.2017) večer. Pokračovat budou i v sobotu.


Terorista v Barceloně zabil třináct lidí. Počet obětí může stoupat

Terorista v Barceloně zabil třináct lidí. Počet obětí může stoupat

17/8 / KRIMI / BARCELONA - Ve čtvrtečním odpoledni došlo k dalšímu teroristickému útoku, tentokrát ve španělské Barceloně. Podle dostupných informací si útok vyžádal až třináct mrtvých.


Žena, která měla hodit dítě do koše na prádlo, už je ve vazbě

Žena, která měla hodit dítě do koše na prádlo, už je ve vazbě

16/8 / KRIMI / PLZEŇ - Na světlo světa postupně vyplouvají detaily z nedělního případu, kdy na plzeňské Doubravce rodila v rámci domácího porodu žena (20), která se záhy pokoušela vlastní dítě usmrtit. Novorozenec na následky svých zranění později zemřel.


V Plzni otevírá pobočku další fastfoodový řetězec

V Plzni otevírá pobočku další fastfoodový řetězec

16/8 / ZPRÁVY / PLZEŇ - V Plzni vzroste konkurence v řetězcích rychlého občerstvení. Po McDonald's a KFC bude v západočeské metropoli i Burger King.
ZápadočeskýDeník.cz Novinky v regionech

Plzeňsko, Rokycansko, Klatovsko, Domažlicko, Tachovsko, Karlovarsko, Sokolovsko, Chebsko


ZápadočeskýDeník.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ZápadočeskýDeník.cz na Facebooku


Redakce ZápadočeskýDeník.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!