ZápadočeskýDeník.cz se stává součástí Regiony MEDIASHOW

Grafika, ilustrační foto. Foto: PixabayGrafika, ilustrační foto. Foto: Pixabay

Web ZápadočeskýDeník.cz se od prosince 2021 stává součástí celoplošného informačního portálu MEDIASHOW, který vznikl 19. listopadu 2005. Informujeme o novinkách a změnách.

Reklama

Web ZápadočeskýDeník.cz vznikl v březnu 2014. V roce 2015 byl rozšířen o další lokální verze po celém Plzeňském a Karlovarském kraji.

Během let 2014 až 2020 si web ZápadočeskýDeník.cz našel své čtenáře a vyprodukoval tisíce původních textů, které jsou nadále v archivu. Web vytvořil mnoho vlastních témat specializovaných na investigativní a názorovou žurnalistiku.

Situace se změnila v roce 2020, kdy i do provozu webu ZápadočeskýDeník.cz zasáhla pandemie covid-19. V průběhu roku 2020 bylo rozhodnuto, že od října 2020 bude nově posilován obsah na webu MEDIASHOW, který více obsahově bude zaměřen na zpravodajství z regionů.

Od října 2020 jsme zkonsolidovali redakci a vytvořili celoplošný web MEDIASHOW, který je obsahem schopen zasáhnout čtenáře napříč Českem.

Do popředí se dostalo regionální zpravodajství z velkých center jako Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, dále Olomouc, Pardubice, Hradec Králové, Zlín či České Budějovice.

Nově více na MEDIASHOW bude posilován obsah z Plzeňského a Karlovarského kraje.

Původní web ZápadočeskýDeník.cz bude nadále zachován. V první fázi bude na obou webech MEDIASHOW a ZápadočeskýDeník.cz identický obsah v rámci regionálního zpravodajství. Tato fáze není zatím časově ohraničena.

Budeme rádi, když navštívíte Regiony MEDIASHOW, kde najdete i informace z Plzeňského a Karlovarského kraje.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře