red

Poslední články autora

Cizinci nedostali pivo, a tak rozmlátili dveře

[is]Cizinci nedostali pivo, a tak rozmlátili dveře

ŽELEZNÁ RUDA - Policie musela řešit případ z Železné Rudy. Dvojice cizinců se tam domáhala vstupu do restaurace, která už byla zavřená. A tak jeden z mužů hodil půlitrem do skleněných dveří.

Dítě vypilo mycí prostředek, když si jeho matka povídala s kamarádkou. Zasahovat museli lékaři

[is]Dítě vypilo mycí prostředek, když si jeho matka povídala s kamarádkou. Zasahovat museli lékaři

FRANTIŠKOVY LÁZNĚ - V ohrožení života se nacházelo v neděli kolem poledne 1,5 leté dítě, které si poleptalo ústa i patrně trávicí trakt.

Na Sokolovsku se po třináct let bude těžit lithium

[is]Na Sokolovsku se po třináct let bude těžit lithium

SOKOLOVSKO - Na ploše 23 hektarů plochy v bývalém odkladišti po těžbě cínu u Horního Slavkova na Sokolovsku se bude těžit lithium. A to patrně po dobu třinácti let.


Smečař Málek: Denně se učím od největších osobností volejbalu

[is]Smečař Málek: Denně se učím od největších osobností volejbalu

KARLOVY VARY - Kdykoli zabrousíte na web nebo na facebook volejbalového Karlovarska, máte jistotu, že příspěvek, který čtete, prošel rukama Zdeňka Málka. Extraligový smečař působí v klubu od jeho založení v roce 2014 a stejně dlouho se stará i o jeho internetovou propagaci. „Doba vyžaduje neustálý n…

Za smrt chlapce může podle policistů 78letý muž

[is]Za smrt chlapce může podle policistů 78letý muž

DOMAŽLICKO - V květnu došlo k tragické události v Chodské Lhotě na Domažlicku, když tam po výstupu ze školního autobusu vletěl sedmiletý chlapec do vozovky, kde ho srazil 78 letý řidič Peugeotu.

Mám chuť se pořád zlepšovat, říká reprezentační smečař Zmrhal

Mám chuť se pořád zlepšovat, říká reprezentační smečař Zmrhal

KARLOVY VARY - Za několik dní vstoupí s národním mužstvem volejbalistů do finálového turnaje mistrovství Evropy v Polsku. K týmu VK ČEZ Karlovarsko se tak Marek Zmrhal připojí až necelý měsíc před startem domácí extraligy. „Chceme konečně výš, než být jenom na bramborovém místě,“ věří čtyřiadvacetil…


Hala, antuka i písek. Volejbaloví mladíci dřou na soustředění

Hala, antuka i písek. Volejbaloví mladíci dřou na soustředění

KARLOVY VARY - Měsíc před zahájením svých ligových soutěží ladí formu junioři a kadeti Volejbalového klubu ČEZ Karlovarsko na soustředění v Merklíně. „Družstvo je ubytované v místním penzionu, kde se také stravuje, snídaně, oběd a večeře jsou doplněny o pitný režim, který chlapci využívají na trénin…

Mladík přelézal vagón, dostal ránu od elektrického výboje

Mladík přelézal vagón, dostal ránu od elektrického výboje

CHEBSKO - V noci na středu zaměstnal záchranáře případ z Tršnic na Chebsku. Mladík tam přelézal železniční vagón a zasáhl ho elektrický výboj z trakčního vedení.

Opilec s Mercedesem prorazil plot a vjel na cizí zahradu

Opilec s Mercedesem prorazil plot a vjel na cizí zahradu

HOLÝŠOV - V sobotu 12. srpna museli policisté řešit případ, při kterém opilý řidič skončil na zahradě u cizího rodinného domu.


Ve Varech se mi líbí pohodový život, říká volejbalista Daniel Pfeffer

Ve Varech se mi líbí pohodový život, říká volejbalista Daniel Pfeffer

KARLOVY VARY - Sedmadvacetiletý Daniel Pfeffer patří k pilířům Volejbalového klubu ČEZ Karlovarsko a díky mimořádně stabilním výkonům je třetím rokem v národním týmu. Vedle klubových a reprezentačních povinností mu od konce července náleží i role otce rodiny.

Dítě u Lokte zemřelo po pádu ze skály

Dítě u Lokte zemřelo po pádu ze skály

LOKET NAD OHŘÍ - Tragická událost se stala u Lokte. Dívka (13) spadla ze skály. Utrpěla smrtelná zranění při pádu ze skály z výšky asi osmi metrů.

Objevte Libochovice, zámek s hradem v Poohří

Objevte Libochovice, zámek s hradem v Poohří

LIBOCHOVICE - Možná jste nikdy o Libochovicích neslyšeli, přitom zámek je vyhedlávanou lokací filmařů. Mnoho českých pohádek, ale i zahraničních filmů, videoklipů a reklam bylo natočeno v tomto městě v Poohří.