Vítěze Přeštice a Plzeňsko nadchla anketa Nej vánoční strom

Starosta Přeštic Karel Naxera a šéfredaktor Radek Pešout. Foto: archiv ZápadočeskýDeník.czStarosta Přeštic Karel Naxera a šéfredaktor Radek Pešout. Foto: archiv ZápadočeskýDeník.cz

První ročník ankety Nej vánoční strom se setkal s velkým úspěchem napříč Plzeňským a Karlovarským krajem. Starosta vítězného města Karel Naxera převzal z rukou šéfredaktora ZápadočeskýDeník.cz Radka Pešouta certifikát o tom, že Přeštice mají Nej vánoční strom západních Čech za rok 2016.

Reklama

Od Sušice přes Domažlice, Plzeň či Cheb až Ostrov. Velká anketa nadchla města a obyvatele západních Čech.

ZápadočeskýDeník.cz anketou podporuje nejen patriotismus, ale i propagaci jednotlivých měst.

"Osobně vnímám vítězství v této anketě jako ocenění mnoha lidí, kteří k němu přispěli. Je to pochvala zaměstnancům společnosti Elimont, která se již léta stará o vánoční výzdobu města, panu Milanu Janochovi za krásnou fotografii, na které zachytil i největší chloubu Přeštic - Chrám Nanebevzetí Panny Marie, ale samozřejmě můj dík patří zejména všem hlasujícím. Ti se nejvíce zasloužili o nádherný výsledek, na který můžeme být hrdí. Projevili totiž úžasnou sounáležitost, která proměněna ve vítězné body porazila všechna i mnohem větší města v Plzeňském i Karlovarském kraji," říká starosta Přeštic Karel Naxera.

Rozdány byly i ceny pro hlasující, kteří je obdrží v následujících dnech.

"Děkujeme všem zúčastněným a věříme, že se zapojí i v dalším ročníku na konci roku 2017," říká Radek Pešout. "Připravujeme velké překvapení a chceme anketu ještě mnohem více zatraktivnit."

Stejná anketa proběhla i v severních Čechách a v Moravskoslezském kraji.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře