Bude MHD v Chebu zdarma?Bude MHD v Chebu zdarma?

CHEB – Vedení města v současné době uvažuje o zavedení bezplatné MHD pro obyvatele Chebu. V současné době město dotuje MHD částkou ve výši 14 milionů korun, od cestujících se na jízdném ročně vybere n…


Japonská automobilka projevila zájem o pozemky v ChebuJaponská automobilka projevila zájem o pozemky v Chebu

V Chebu vznikne více nájemních bytůV Chebu vznikne více nájemních bytů

CHEB – Přibližně sedm desítek městských nájemních bytů by mělo nově přibýt v prostorách bývalé vysokoškolské koleje a v bytovém domě Mánesova 23.


Nemocnice v Mariánských Lázních neplatí odvody sociálního pojištění?Nemocnice v Mariánských Lázních neplatí odvody sociálního pojištění?

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - Už od konce dubna 2017 Okresní správa sociálního zabezpečení v Chebu (OSSZ) omezila vlastnické právo na nemovitosti v areálu Nemocnice Mariánské Lázně. Tento stav stále trvá.


Penta nemá zájem o nemocnici v Mariánských Lázních. Přitom vyjednává se Zavoralem o RoudniciPenta nemá zájem o nemocnici v Mariánských Lázních. Přitom vyjednává se Zavoralem o Roudnici

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - Většinový podíl mariánskolázeňské nemocnice je na prodej. Avšak o něj nemá zájem město a ani investiční skupina Penta. Ta přitom buduje zdravotnickou síť a o jiné špitály se uchází.
Regiony


Sport

Václav Pilař končí v Plzni. O restart se pokusí v Sigmě OlomoucVáclav Pilař končí v Plzni. O restart se pokusí v Sigmě Olomouc

PLZEŇ - Záložník Václav Pilař, který jarní část sezony strávil na hostování v Liberci, opouští definitivně plzeňskou Viktorii a přestupuje do Sigmy Olomouc.


Klatovy žijí rychlými auty. Město hostí Rallye Šumava, Historic Vltava rallye a exhibiční Rallye Šumava LegendKlatovy žijí rychlými auty. Město hostí Rallye Šumava, Historic Vltava rallye a exhibiční Rallye Šumava Legend

KLATOVY - Centrem českého automobilového sportu se po roce opět stávají Klatovy a okolí. Ve městě se konají současně tři rallye. Rallye Šumava, Historic Vltava rallye a exhibiční Rallye Šumava Legend.


Karlovy Vary po vítězné baráži slaví návrat do extraligyKarlovy Vary po vítězné baráži slaví návrat do extraligy

KARLOVY VARY - Prvoligovým hokejistům Karlových Varů se podařil návrat do nejvyšší soutěže. Stačil jim k tomu rok, aby zvítězil v postupové baráži.Krimi

V Chebu na letišti havarovalo historické letadloV Chebu na letišti havarovalo historické letadlo

CHEB - Dvoumístný historický dvouplošník havaroval v sobotu (1.6.2019) na letišti v Chebu. Oba těžce zranění pasažéři byli převezeni do nemocnice.

Zavražděná dívka na Plzeňsku. Podezřelým by mohl být stejně starý mladíkZavražděná dívka na Plzeňsku. Podezřelým by mohl být stejně starý mladík

PLZEŇSKO - Podezřelým z vraždy 18leté dívky z Plzeňska údajně je stejně starý mladík. Toho kriminalisté zadrželi na místě činu.

Policie vyšetřuje úmrtí tříměsíčního kojencePolicie vyšetřuje úmrtí tříměsíčního kojence

PLZEŇ - Smrt tříměsíčního kojence vyšetřují plzeňští kriminalisté. Z usmrcení z nedbalosti policie podezírá matku dítěte.


Životní styl

NEJ vánoční strom z Chebska 2016 je z ChebuNEJ vánoční strom z Chebska 2016 je z Chebu

CHEBSKO - Anketu NEJ vánoční strom z Chebska 2016 vyhrál stromeček z Chebu.

ANKETA: Hlasování o NEJ vánoční strom Chebska 2016ANKETA: Hlasování o NEJ vánoční strom Chebska 2016

CHEBSKO - Vánoční anketa o ceny. Vyhrávejte vouchery na jídlo, na relax, na zábavu. Vítězné město získá certifikát. Hlasujte o NEJ vánoční strom 2016!

Den Cyklostezky Ohře se koná v Chebu pod hrademDen Cyklostezky Ohře se koná v Chebu pod hradem

CHEB - Druhý ročník akce Den Cyklostezky Ohře je naplánován na poslední květnový víkend. Pro malé i velké cyklisty, cykloturisty a rodiny s dětmi je připraven bohatý program.