Chebsko - AKTUALITY

Dítě vypilo mycí prostředek, když si jeho matka povídala s kamarádkou. Zasahovat museli lékařiDítě vypilo mycí prostředek, když si jeho matka povídala s kamarádkou. Zasahovat museli lékaři

FRANTIŠKOVY LÁZNĚ - V ohrožení života se nacházelo v neděli kolem poledne 1,5 leté dítě, které si poleptalo ústa i patrně trávicí trakt.

Mladík přelézal vagón, dostal ránu od elektrického výbojeMladík přelézal vagón, dostal ránu od elektrického výboje

CHEBSKO - V noci na středu zaměstnal záchranáře případ z Tršnic na Chebsku. Mladík tam přelézal železniční vagón a zasáhl ho elektrický výboj z trakčního vedení.

Bezohledný motorkář ujížděl policistům. Nakonec havarovalBezohledný motorkář ujížděl policistům. Nakonec havaroval

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - V úterý ujížděl ulicemi Mariánských Lázní bezohledný motorkář, který na sebe upozornil policejní hlídku zcela nedisciplinovanou jízdou. Ta ho posléze začala pronásledovat.


Dva lidi v Chebu málem zemřeli po otravě oxidem uhelnatým!Dva lidi v Chebu málem zemřeli po otravě oxidem uhelnatým!

CHEB - V úterý večer došlo k nepříjemné události v Chebu. Málem tam zemřeli po otravě oxidem uhelnatým 38letá žena a 47letý muž.

Cheb a další města jsou prošpikována kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?Cheb a další města jsou prošpikována kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

CHEB, AŠ, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - "Velký bratr se dívá." Žijeme v době, kdy jsme sledováni téměř na každém kroku. Všude kolem nás jsou kamery. V poslední době se zvýšil počet kamer i ve městech na Chebsku. …

Novým starostou Chebu je Antonín JalovecNovým starostou Chebu je Antonín Jalovec

CHEB - Novým starostou Chebu byl zvolen Antonín Jalovec (VPM-Alternativa). Místostarostou zůstal Zdeněk Hrkal (ANO) a novou místostarostkou byla zvolena Gabriela Licková (Koalice pro Cheb).


Strana 1 z 9
1 2 3 »»