Bezohledný motorkář ujížděl policistům. Nakonec havaroval

Ilustrační smímek. Foto: pixabay.comIlustrační smímek. Foto: pixabay.com

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - V úterý ujížděl ulicemi Mariánských Lázní bezohledný motorkář, který na sebe upozornil policejní hlídku zcela nedisciplinovanou jízdou. Ta ho posléze začala pronásledovat.

Reklama

Muž na motorce ujížděl skrz chodníky i park. Manévroval mezi domy. Policisty rozhodně zaměstnal, avšak ujet jim nedokázal.

Policejní hlídka si bezohledného motorkáře všimla v Úšovicích. Následně jim ujížděl směrem na Stanoviště.

Dle pozdějších informací později na povrch vyplulo, že motocyklista neměl řidičské oprávnění a podle dalších indícií to vypadá, že by motorka, na které ujížděl, mohla být kradená.

Podle policejního mluvčího Daniela Dvořáka policisté pronásledovali motorkáře se zvýšenou opatrností, ten pak na jedné z vedlejších cest za Mariánskými Lázněmi nezvládl řízení a vejl do pole. Tam spadl a jeho cesta za útěkem skončila. Motorkář si přivodil rovněž zranění a musel jej vrtulník přepravit do plzeňské nemocnice. Na základě dechové zkoušky byla vyloučena možnost, že by motorkář před jízdou požil alkohol, avšak dle vyjádření policejního mluvčího mu byl zjištěn pozitivní nález na metamfetamin.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn
Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace
Muže v Přešticích trhal divočák Muže v Přešticích trhal divočák

GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?! GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?!
Na karlovarské části D6 nebudou poplatky, slíbil Dan Ťok Na karlovarské části D6 nebudou poplatky, slíbil Dan Ťok
Právník jednoho z policistů z plzeňského konfliktu: Kauza je zkreslená Právník jednoho z policistů z plzeňského konfliktu: Kauza je zkreslená


Komentáře