Dva lidi v Chebu málem zemřeli po otravě oxidem uhelnatým!

Ilustrační smímek. Foto: archiv ZZS Moravskoslezského krajeIlustrační smímek. Foto: archiv ZZS Moravskoslezského kraje

CHEB - V úterý večer došlo k nepříjemné události v Chebu. Málem tam zemřeli po otravě oxidem uhelnatým 38letá žena a 47letý muž.

Reklama

Na otravu upozornily dvě děti, které zalarmovaly sousedy s tím, že jejich maminka leží v bezvládném stavu doma mrtvá. Sousedka si vzala děti k sobě domů a informovala policii. Ta vyjela do ulice Obětí nacismu v Chebu. V koupelně bytu policisté nalezli 38letou ženu a 47letého muže ve špatném stavu a bezvědomí.

Za vše mohla přítomnost oxidu uhelnatého. Ten může unikat z domácích spotřebičů. Dvojice po otravě tímto plynem putovala do nemocnice v Chebu. Děti byly v pořádku.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn
Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace
Muže v Přešticích trhal divočák Muže v Přešticích trhal divočák

GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?! GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?!
Na karlovarské části D6 nebudou poplatky, slíbil Dan Ťok Na karlovarské části D6 nebudou poplatky, slíbil Dan Ťok
Právník jednoho z policistů z plzeňského konfliktu: Kauza je zkreslená Právník jednoho z policistů z plzeňského konfliktu: Kauza je zkreslená


Komentáře