Mladík přelézal vagón, dostal ránu od elektrického výboje

Ilustrační snímek. Foto: ZZS Moravskoslezského krajeIlustrační snímek. Foto: ZZS Moravskoslezského kraje

CHEBSKO - V noci na středu zaměstnal záchranáře případ z Tršnic na Chebsku. Mladík tam přelézal železniční vagón a zasáhl ho elektrický výboj z trakčního vedení.

Reklama

Popálený mladík musel být vrtulníkem transportován do popáleninového centra v Praze. Proč, a z jakého důvodu mladík přelézal železniční vágon, není jasné. Bohužel taková "zábava" se týká řady lidí, protože záchranáři karlovarského kraje museli v nedávné minulosti ošetřovat hned několik osob zraněných po výboji elektrického proudu z trakčního vedení.

V červnu zemřela dvacetiletá žena po zásahu elektrickým proudem, když vylezla na odstavený vagón na seřaďovacím nádraží u Sokolova.

Záchranáři apelují na vřejnost, aby se nepohybovali pod trakčním vedení na železnici.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Žena šikanovala staršího muže, teď jí hrozí čtyři roky ve vězení Žena šikanovala staršího muže, teď jí hrozí čtyři roky ve vězení
V Chodově hoří bývalá pekárna V Chodově hoří bývalá pekárna
Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn

Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace
Muže v Přešticích trhal divočák Muže v Přešticích trhal divočák
GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?! GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?!


Komentáře