Plovárna Dřenice má novou pláž, bude i trampolína

Dřenice. Foto: archiv Město ChebDřenice. Foto: archiv Město Cheb

Cheb - Plovárna Dřenice na přehradě Jesenice prošla v minulých týdnech výraznou proměnou. Má novou pláž, přibude i vodní trampolína.

Reklama

„Nejprve bylo odstraněno veškeré rákosí a vzrostlá tráva. Poté byla odtěžena zemina a bahno a srovnán terén a na závěr sem byl navezen nový kvalitní písek, takzvaný kačírek. Úpravy přišly na necelých 130 tisíc korun,“ řekla chebská místostarostka Daniela Seifertová.V následujících letech by mělo být odvodnění hřiště na plážové vody.

Návštěvníci plovárny se mohou těšit také na další novou vodní atrakci. Loni za 250 tisíc korun město pořídilo loďky, šlapadla a vodní houpačku. Letos přibude velká vodní trampolína o průměru pět metrů se skluzavkou. Stát by měla přibližně 200 tisíc korun.

Plovárnu Dřenice provozuje od loňského jara na základě výsledků výběrového řízení spolek SK Juventus Cheb. Město je přitom s jeho působením zatím spokojeno.

„Ve své režii udělali spoustu úprav a oprav. Žádné negativní reakce jsme nezaznamenali ani od veřejnosti. Pravidelné kontroly na plovárně prováděli i členové sportovní komise. Dá se říct, že všechno fungovalo tak, jak mělo. Teď už je třeba si jenom přát, aby počasí letos vyšlo stejně jako vloni a návštěvníci plovárny si novou pláž a atrakce mohli dosyta užít,“ dodala místostarostka.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Západní Čechy čeká další invaze skladů. Zájem mají e-shopy z Německa Západní Čechy čeká další invaze skladů. Zájem mají e-shopy z Německa
Kuchař v karlovarském hotelu kradl kilogramy másla Kuchař v karlovarském hotelu kradl kilogramy másla
Trolejbusy s bateriovým pohonem jsou budoucností pro Plzeň Trolejbusy s bateriovým pohonem jsou budoucností pro Plzeň

Chceme sbírat body, burcuje karlovarský útočník Ondřej Beránek Chceme sbírat body, burcuje karlovarský útočník Ondřej Beránek
Auto srazilo muže, který přebíhal silnici mimo přechod Auto srazilo muže, který přebíhal silnici mimo přechod
Muž okradl seniorku. Ta ho zpacifikovala a předala policistům Muž okradl seniorku. Ta ho zpacifikovala a předala policistům


Komentáře