Pokračuje rekonstrukce mariánskolázeňské ulice Palackého. Vyžádá si změnu zastávek MHD

Palackého ulice. Foto: archiv MojeChebsko.czPalackého ulice. Foto: archiv MojeChebsko.cz

Mariánské Lázně - Celková rekonstrukce ulice Palackého v Mariánských Lázních bude pokračovat 2. a 3. etapou. Práce budou probíhat v úseku mezi ulicemi Růžová a Kollárova v jízdním pruhu z centra do ښovic.

Reklama

"Stávající vozovka bude vytěžena až na úroveň pláně a pláň sanována vytěženou štěrkodrtí. Dále budou uloženy konstrukční vrstvy, osazeny silniční obrubníky a zřízen záliv pro zastávku MHD. Nakonec budou položeny finální živičné vrstvy a provedeny sadové úpravy," informoval investiční technik mariánskolázeňského městského úřadu Jarmil Svoboda.

V průběhu prací budou realizována dopravně-inženýrská opatření. Doprava bude probíhat v jednom jízdním pruhu a bude řízená světelnou signalizací).

Během  víkendu 23. a 24. dubna 2016 dojde k úplné uzavírce ul. Palackého v useku u ulice Růžová a dopravu budou řídit poučení pracovníci zhotovitele, firmy COLAS.

Také dojde k následující úpravě provozu městské hromadné dopravy: Od pondělí 18. dubna 2016, od 8 hodin budou přeloženy zastávky MHD Lékárna o zhruba 100 metrů, resp. 150  metrů blíže ve směru k zastávkám Kovárna.

Během víkendu v sobotu  23. dubna a v neděli 24. dubna 2016 bude z důvodu prací a úplné uzavírky komunikace v prostoru křižovatky Palackého – U Nemocnice odkloněna trasa linky č. 7 následovně:

Linka pojede obousměrně po trase: Antoníčkův pramen - Tepelská – Skalníkova – Polní – Plzeňská – Kollárova – Hlavní – Nádražní náměstí a dále.

Z tohoto důvodu budou po oba dny zrušeny zastávky pro linku č. 7 Kovárna, Lékárna, ښovická a Škola.

Na objízdné trase bude linka č. 7 stavět v zastávkách v Polní ulici, zastávky ZŠ ښovice (stávající zastávky pro školní spoje linky č. 14) a na zastávkách Plzeňská STS (stávající zastávky linek č. 10 a č. 13).

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Západní Čechy čeká další invaze skladů. Zájem mají e-shopy z Německa Západní Čechy čeká další invaze skladů. Zájem mají e-shopy z Německa
Kuchař v karlovarském hotelu kradl kilogramy másla Kuchař v karlovarském hotelu kradl kilogramy másla
Trolejbusy s bateriovým pohonem jsou budoucností pro Plzeň Trolejbusy s bateriovým pohonem jsou budoucností pro Plzeň

Chceme sbírat body, burcuje karlovarský útočník Ondřej Beránek Chceme sbírat body, burcuje karlovarský útočník Ondřej Beránek
Auto srazilo muže, který přebíhal silnici mimo přechod Auto srazilo muže, který přebíhal silnici mimo přechod
Muž okradl seniorku. Ta ho zpacifikovala a předala policistům Muž okradl seniorku. Ta ho zpacifikovala a předala policistům


Komentáře