Domažlicko - AKTUALITY

Za smrt chlapce může podle policistů 78letý mužZa smrt chlapce může podle policistů 78letý muž

DOMAŽLICKO - V květnu došlo k tragické události v Chodské Lhotě na Domažlicku, když tam po výstupu ze školního autobusu vletěl sedmiletý chlapec do vozovky, kde ho srazil 78 letý řidič Peugeotu.

Opilec s Mercedesem prorazil plot a vjel na cizí zahraduOpilec s Mercedesem prorazil plot a vjel na cizí zahradu

HOLÝŠOV - V sobotu 12. srpna museli policisté řešit případ, při kterém opilý řidič skončil na zahradě u cizího rodinného domu.

Nešikovnost za volantem: Srazili se dva mladí řidičiNešikovnost za volantem: Srazili se dva mladí řidiči

DOMAŽLICKO - U Vránova na Domažlicku se srazili dva mladí řidiči. Jeden z nich skončil v nemocnici. Zdá se, že za karambolem byla řidičská nezkušenost.


Dvouleté díte usedlo za volant. Otec skončil s polámanými žebryDvouleté díte usedlo za volant. Otec skončil s polámanými žebry

DOMAŽLICE - Se zlomenými žebry poté, co ho přejelo vlastní auto. Muž skončil po nehodě na vlastním dvorku u rodinného domu v Domažlicích v nemocnici. Vozidlo přitom mělo nastartovat dvouleté dítě.

Domažlice jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?Domažlice jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

DOMAŽLICE - "Velký bratr se dívá." Žijeme v době, kdy jsme sledováni téměř na každém kroku. Všude kolem nás jsou kamery. V poslední době se zvýšil počet kamer i ve městech na Domažlicku. Dokonce nezah…

Babylon se má dočkat obchvatu. Projekt nově splnil ekonomickou návratnostBabylon se má dočkat obchvatu. Projekt nově splnil ekonomickou návratnost

BABYLON - Kamiony by přece jen nemusely projíždět přímo Babylonem. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) znovu otevřelo možnost vybudovat silniční obchvat a přeložku I/26 mimo obec.


Strana 1 z 2
1 2 »»