Nešikovnost za volantem: Srazili se dva mladí řidiči

Ilustrační smímek. Foto: archiv Policie ČRIlustrační smímek. Foto: archiv Policie ČR

DOMAŽLICKO - U Vránova na Domažlicku se srazili dva mladí řidiči. Jeden z nich skončil v nemocnici. Zdá se, že za karambolem byla řidičská nezkušenost.

Reklama

U Vránova na Domažlicku do sebe narazili dva pouze dvacetiletí řidiči. Ke srážce došlo tak, že jeden ze řidičů zpomalil, protože chtěl odbočit a druhý řidič za ním zazmatkoval a narazil do něj.

"Řidič ve voze Chrysler zpomalil v úmyslu odbočit vlevo ze silnice. Mladík ve druhém voze, peugeotu policistům řekl, že zazmatkoval a ve snáze zabránit střetu chtěl objet chryslera z levé strany, avšak došlo ke srážce a on s peugeotem skončil v příkopu," nastínila celou situaci policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Polisité v případě obou řidičů vyloučili požití alkoholu. Jeden z mladíků ale skončil v nemocnici. Celková škoda u obou vozidel se odhaduje na osmdesát tisíc korun. U peugeotu mělo dojít ke škodě v hodnotě třiceti tisíc a u chryslera padesát.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Jak volily kraje a okresy: ANO bodovalo na úkor ČSSD na západě Čech Jak volily kraje a okresy: ANO bodovalo na úkor ČSSD na západě Čech
Brutální nehoda na Klatovsku. Jeden mrtvý a šest zraněných Brutální nehoda na Klatovsku. Jeden mrtvý a šest zraněných
Poslanecké zemětřesení: Dlouholeté tváře končí, Dominik Feri skokanem Poslanecké zemětřesení: Dlouholeté tváře končí, Dominik Feri skokanem

Přehled nových poslanců za Plzeňský a Karlovarský kraj Přehled nových poslanců za Plzeňský a Karlovarský kraj
Volby 2017 patří ANO, ve Sněmovně je celkem 9 stran a hnutí Volby 2017 patří ANO, ve Sněmovně je celkem 9 stran a hnutí
Volby 2017 na západě Čech: Výsledky voleb sledujeme online Volby 2017 na západě Čech: Výsledky voleb sledujeme online


Komentáře