Primář z domažlické nemocnice řídil opilý

Ilustrační snímek. Foto: archiv Události112.czIlustrační snímek. Foto: archiv Události112.cz

DOMAŽLICE - Dnes už bývalý primář z gynekologicko-porodnického oddělení v domažlické nemocnici Eduard Kučera má problém. Policie jej přistihla, když sedl za volant svého vozidla pod vlivem alkoholu.

Reklama

Před nedávnem přitom měl stejný problém primář domažlické chirurgie Michal Kravc, který rovněž usedl za volant v opilosti. Nyní se totožného jednání dopustil lékař ze stejné nemocnice. Na případ upozornil server Novinky.cz.

Primář Kučera údajně nadýchal policistům na konci srpna při silniční kontrole přes promile alkoholu v krvi. A nyní má 55letý lékař problém.

Lékař řídil Hondu CR-V a 28. srpna byl zastaven policejní hlídkou v podvečerních hodinách u čerpací stanice ve Kdyni. Při kontrole měl nadýchat 1,18 promile. Pak spolu s policisty zamířil primář na odběry krve do nemocnice. To alespoň uvedla policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Primář dosud obviněn nebyl, avšak bylo s ním zahájeno trestní řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Jak zjistily Novinky.cz, lékař následně v domažlické nemocnici na vlastní žádost skončil. Do nemocnice přitom nastoupil teprve letos v červenci.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Žena šikanovala staršího muže, teď jí hrozí čtyři roky ve vězení Žena šikanovala staršího muže, teď jí hrozí čtyři roky ve vězení
V Chodově hoří bývalá pekárna V Chodově hoří bývalá pekárna
Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn

Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace
Muže v Přešticích trhal divočák Muže v Přešticích trhal divočák
GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?! GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?!


Komentáře