Primář z domažlické nemocnice řídil opilý

Ilustrační snímek. Foto: archiv Události112.czIlustrační snímek. Foto: archiv Události112.cz

DOMAŽLICE - Dnes už bývalý primář z gynekologicko-porodnického oddělení v domažlické nemocnici Eduard Kučera má problém. Policie jej přistihla, když sedl za volant svého vozidla pod vlivem alkoholu.

Reklama

Před nedávnem přitom měl stejný problém primář domažlické chirurgie Michal Kravc, který rovněž usedl za volant v opilosti. Nyní se totožného jednání dopustil lékař ze stejné nemocnice. Na případ upozornil server Novinky.cz.

Primář Kučera údajně nadýchal policistům na konci srpna při silniční kontrole přes promile alkoholu v krvi. A nyní má 55letý lékař problém.

Lékař řídil Hondu CR-V a 28. srpna byl zastaven policejní hlídkou v podvečerních hodinách u čerpací stanice ve Kdyni. Při kontrole měl nadýchat 1,18 promile. Pak spolu s policisty zamířil primář na odběry krve do nemocnice. To alespoň uvedla policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Primář dosud obviněn nebyl, avšak bylo s ním zahájeno trestní řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Jak zjistily Novinky.cz, lékař následně v domažlické nemocnici na vlastní žádost skončil. Do nemocnice přitom nastoupil teprve letos v červenci.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Záměr pálit ostravské toxické kaly na Sokolovsku šokuje obyvatele Záměr pálit ostravské toxické kaly na Sokolovsku šokuje obyvatele
Ohledně vzniku akvaparku v Plzni se stále vedou diskuse Ohledně vzniku akvaparku v Plzni se stále vedou diskuse
Opilý řidič v zákazu řízení způsobil nehodu Opilý řidič v zákazu řízení způsobil nehodu

Festival Blik Blik rozzářil Plzeň Festival Blik Blik rozzářil Plzeň
Řidič nedal přednost kamionu. Muž na místě zemřel Řidič nedal přednost kamionu. Muž na místě zemřel
Plzeň zavádí nový systém týkající se bezpečnosti v družinách Plzeň zavádí nový systém týkající se bezpečnosti v družinách


Komentáře