Karlovarsko - AKTUALITY

Kotlíkové dotace vystačí pro sto žadatelůKotlíkové dotace vystačí pro sto žadatelů

KARLOVARSKO – Na kotlíkové dotace v druhé vlně, spuštěné Karlovarským krajem v srpnu minulého roku, zbývá ještě 10 milionů.

Další průtahy. Bude D6 z Karlových Varů do Prahy hotova až za 10 let?Další průtahy. Bude D6 z Karlových Varů do Prahy hotova až za 10 let?

KARLOVARSKÝ KRAJ - Až v roce 2028 oproti předchozím plánům má být plně dokončena dálnice D6 od Karlových Varů do Prahy. Ani nově budované obchvaty Lubence či Řevničova nebudou stačit na rychlé propoje…

Průtahy u Hroznětína se dočkají modernizace. Start na jaře 2018Průtahy u Hroznětína se dočkají modernizace. Start na jaře 2018

HROZNĚTÍN - Další poničené úseky silnic v okolí Hroznětína se dočkají rekonstrukce.


Referendum o Vřídle: další žalobaReferendum o Vřídle: další žaloba

KARLOVY VARY – Po advokátu Rolandu Němcovi podal k soudu návrh na prohlášení referenda za neplatné také přípravný výbor referenda.

Úsek D6 Karlovy Vary – Cheb je bez dálničního poplatkuÚsek D6 Karlovy Vary – Cheb je bez dálničního poplatku

D6 - Dálniční úsek D6 Karlovy Vary – Cheb (131. – 162. km) je od 1. ledna 2018 bez dálničního poplatku. Karlovarský úsek je jeden z pěti nových dálničních úseků v Česku bez poplatku.

Dva nové úseky na D6 mají urychlit dopravu na KarlovarskoDva nové úseky na D6 mají urychlit dopravu na Karlovarsko

D6 - Začala dlouho očekávaná výstavba dvou nových úseků dálnice D6. Jedná se o úseky Nové Strašecí – Řevničov a obchvat Řevničova ve Středočeském kraji. Úseky mají urychlit dopravu na Karlovarsko.


Strana 3 z 12
«« 1 2 3 4 5 »»