Cheb, Sokolov či Kraslice mají evropské dotace. Opraví silnice i mosty

Rekonstrukce vnitrobloku v Ostrově. Foto: archiv MojeKarlovarsko.czRekonstrukce vnitrobloku v Ostrově. Foto: archiv MojeKarlovarsko.cz

Karlovarsko - Města na Karlovarsku mohou investovat do veřejných staveb, získaly z ROP Severozápad evropské dotace. Třeba Sokolov vybuduje okresní archiv.

Reklama

Město Ostrov získalo dotaci na pokračování rekonstrukce vnitrobloků, dále Čapkovy a Nejedlého ulice nebo Lidické ulice.

V Aši opraví Lesní cestu na vrch Háj a bude probíhat revitalizace vnitrobloku Karlova a Moravská. Připraveny jsou i opravy a dsotavba tělocvičny ZŠ.

V Sokolově se chystá revitalizace Mánesovy ulice a výstavba parkovacích stání. Naplánovaná je rekonstrukce mostu přes Lobezský potok u Penny nebo vybudování archivu a stavební úpravy MěÚ Sokolov.

V Kraslicích bude obnova dopravní infrastruktury města - I. etapa a II. etapa. Podobný projekt bude v Kynšperku nad Ohří. V Chodově budou rekonstrouovat ulici Tovární, včetně parkoviště.

Evropskou dotací získal i Cheb. Chystá revitalizaci veřejného prostranství v ulici Přátelství. Připravena je také revitalizace vnitrobloků v MPR - vnitroblok Obrněné brigády - 26. dubna.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře