Junioři VK Karlovarsko se sehrávají, kadeti splnili základní cíl

Junioři VK Karlovarsko. Foto: archiv VK KarlovarskoJunioři VK Karlovarsko. Foto: archiv VK Karlovarsko

KARLOVY VARY - Volejbalové Karlovarsko zahájilo sezonu na mnoha frontách. Vedle elitního týmu mužů vstoupili do extraligy také kadeti, junioři bojují ve druhé nejvyšší soutěži.

Reklama

„Máme výborné somatotypy hráčů, ale kluci jsou nevyhraní, chce to, abychom byli trpěliví,“ hodnotí dosavadní vystoupení juniorů trenér Milan Bican.

Nejlepší výkon v dosavadním průběhu sezony předvedli mladíci v polovině října, kdy v domácí hale porazili českobudějovický tým 3:1 na sety. „Kluci jsou bojovníci, jenže mnozí z nich hrají na téhle úrovni poprvé, je potřeba dát jim čas,“ doplnil Bican.

Kadeti Karlovarska, respektive týmu Volejbal Ostrov zažívají premiéru v nejvyšší celostátní soutěži. Ta se po prvních turnajích rozdělila na čtyři výkonnostní skupiny, Karlovarsko se díky solidním výsledkům zařadilo do „třetího koše“. V každém z nich se bude v sezoně utkávat pět družstev.

„Znamená to, že jsme aktuálně v pořadí od jedenáctého do patnáctého místa,“ vypočítal kouč Bican. „Potřebujeme svou pozici ještě potvrdit, ale máme za sebou dobrý základ k udržení nejvyšší soutěže.“

Nejbližší extraligový turnaj čeká Volejbal Ostrov ve Velkém Meziříčí. Kromě pořádajícího oddílu svede souboje s týmy Svitav, Opavy a Ústí nad Labem.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Přehled nových poslanců za Plzeňský a Karlovarský kraj Přehled nových poslanců za Plzeňský a Karlovarský kraj
Volby 2017 patří ANO, ve Sněmovně je celkem 9 stran a hnutí Volby 2017 patří ANO, ve Sněmovně je celkem 9 stran a hnutí
Volby 2017 na západě Čech: Výsledky voleb sledujeme online Volby 2017 na západě Čech: Výsledky voleb sledujeme online

S Babišem či bez Babiše? 5 možných koalic nové vlády v Česku S Babišem či bez Babiše? 5 možných koalic nové vlády v Česku
Zvolte si svého poslance. Stačí kroužkovat na kandidátce Zvolte si svého poslance. Stačí kroužkovat na kandidátce
Na Domažlicku kdosi zapaluje auta. Pachateli může hrozit až jeden rok ve vězení Na Domažlicku kdosi zapaluje auta. Pachateli může hrozit až jeden rok ve vězení


Komentáře