Exradní Karlových Varů Vít Hořejš je zase obviněn policií

Vít Hořejš na archivním snímku. Foto: archiv Západočeský deník.czVít Hořejš na archivním snímku. Foto: archiv Západočeský deník.cz

Karlovy Vary - Bývalý radní Karlových Varů Vít Hořejš je stíhán karlovarskou policií. A to za porušení povinnosti při správě cizího majetku.

Reklama

Kauza exradního a bývalého jednatele zkrachovalého klubu AC Start Víta Hořejše se vztahuje ke smlouvě mezi občanským sdružením a obchodní společností. Smlouva řešila provozování nedělní burzy na stadionu AC Start.

Policii se nelíbí, že jako bývalý jednatel občanského sdružení odváděl peníze z burzy do soukromé společnosti, ve které byl také jednatelem. "Svým jednáním měl získat pro obchodní společnost, kde byl jednatel, prospěch nejméně 500 tisíc korun a současně způsobil občanskému sdružení stejně vysokou škodu," uvedl policejní mluvčí Pavel Valenta.

V srpnu soud Víta Hořejše propustil z vazby, nyní mu podle kriminalistů hrozí až pětileté vězení. Stíhaný Hořejš považuje obvinění za fikci a výmysl.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Arktické mrazy. Teploty mají klesnout až k -20 stupňům Arktické mrazy. Teploty mají klesnout až k -20 stupňům
Plzeň chce nabídnout nové byty zejména seniorům Plzeň chce nabídnout nové byty zejména seniorům
Stále více lidí se stává obětí podvodu internetových obchodníků Stále více lidí se stává obětí podvodu internetových obchodníků

Chodkyně vběhla řidiči pod auto Chodkyně vběhla řidiči pod auto
Při zápase Viktorie Plzeň zemřel fanoušek Při zápase Viktorie Plzeň zemřel fanoušek
Žaloby v kauze Vřídla byly zamítnuty Žaloby v kauze Vřídla byly zamítnuty


Komentáře