Exradní Karlových Varů Vít Hořejš je zase obviněn policií

Vít Hořejš na archivním snímku. Foto: archiv Západočeský deník.czVít Hořejš na archivním snímku. Foto: archiv Západočeský deník.cz

Karlovy Vary - Bývalý radní Karlových Varů Vít Hořejš je stíhán karlovarskou policií. A to za porušení povinnosti při správě cizího majetku.

Reklama

Kauza exradního a bývalého jednatele zkrachovalého klubu AC Start Víta Hořejše se vztahuje ke smlouvě mezi občanským sdružením a obchodní společností. Smlouva řešila provozování nedělní burzy na stadionu AC Start.

Policii se nelíbí, že jako bývalý jednatel občanského sdružení odváděl peníze z burzy do soukromé společnosti, ve které byl také jednatelem. "Svým jednáním měl získat pro obchodní společnost, kde byl jednatel, prospěch nejméně 500 tisíc korun a současně způsobil občanskému sdružení stejně vysokou škodu," uvedl policejní mluvčí Pavel Valenta.

V srpnu soud Víta Hořejše propustil z vazby, nyní mu podle kriminalistů hrozí až pětileté vězení. Stíhaný Hořejš považuje obvinění za fikci a výmysl.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn
Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace
Muže v Přešticích trhal divočák Muže v Přešticích trhal divočák

GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?! GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?!
Na karlovarské části D6 nebudou poplatky, slíbil Dan Ťok Na karlovarské části D6 nebudou poplatky, slíbil Dan Ťok
Právník jednoho z policistů z plzeňského konfliktu: Kauza je zkreslená Právník jednoho z policistů z plzeňského konfliktu: Kauza je zkreslená


Komentáře