Okrádala seniory v pečovatelském domě, policie ženu obvinila

Dům s pečovatelskou službou ve Zbůchově. Foto: Centrum ZbůchDům s pečovatelskou službou ve Zbůchově. Foto: Centrum Zbůch

Zbůch - Zdeňka Hollá jako bývalá ředitelka soukromého domu s pečovatelskou službou ve Zbůchu u Plzně si převzala policejní obvinění. Žena vybírala z účtů klientů statisícové částky.

Reklama

Podle kriminalistů měla obyvatele pečovatelského domu obrat o 3,2 miliony korun. Zdeňka Hollá je tak obviněna za zpronevěru, neoprávněné podnikání a krádež. Žena podle obvinění měla dostávat peníze do úschovy, finance ale použila zcela na jiné účely. A to především pro vlastní potřebu.

Zdeňka Hollá se dále měla obohatit díky tomu, že z účtů dvou mužů odčerpala dohromady přes dva miliony korun. Podle policie šéfka pečovatelského domu ukradla platební karty.

Nyní ženě hrozí až osm let vězení. Její manžel, který byl původně také podezřelý z trestné činnosti, nakonec obviněn nebyl. Zařízení již nefunguje, bylo uzavřeno.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Referendum o Vřídelní kolonádě ve Varech zatím nebude Referendum o Vřídelní kolonádě ve Varech zatím nebude
V Chodově se bude modernizovat náměstí ČSM V Chodově se bude modernizovat náměstí ČSM
Místo vysokoškolských kolejích byty. Tak zní plán v Chebu Místo vysokoškolských kolejích byty. Tak zní plán v Chebu

V Chodově mohlo být obchodní centrum, lidé však byli proti V Chodově mohlo být obchodní centrum, lidé však byli proti
Angela Merkelová zvítězila v německých volbách. Protiimigrační AfD bodovala ve východním Německu Angela Merkelová zvítězila v německých volbách. Protiimigrační AfD bodovala ve východním Německu
Seniorka nabourala v protisměru do cizinců. Zemřela Seniorka nabourala v protisměru do cizinců. Zemřela


Komentáře