Plzeňský a Karlovarský kraj sužuje sníh. Dopravní komplikace na západě Čech

Sníh komplikuje dopravu. Foto: archiv ZápadočeskýDeník.czSníh komplikuje dopravu. Foto: archiv ZápadočeskýDeník.cz

Plzeňský a Karlovarský kraj - Sníh a námraza komplikuje dopravu na silnicích západních Čech. Od pondělního (29.12.2014) rána policie hlásí několik dopravních nehod.

Reklama

Na silnici I/20 u obce Kasejovice v okrese Plzeň-jih je u křižovatky Kotouň uježděný sníh a tvoří se sněhové jazyky. Průjezd navíc komplikují stojící kamiony. Další komplikace jsou na silnici ze Svojkovic na Holoubkov na Rokycansku. Ta je neprůjezdná pro vozidla nad 3,5 tuny. Podle policie je na vozovce ledovka.

V Karlovarském kraji jsou silné sněhové srážky a na silnicích zůstává sníh. V Krušných horách sněžení snižuje viditelnost. To je problém především pro kamiony. Ráno zablokovaly silnici E 442 ve směru z Chomutova na Ostrov. Dopoledne pak stojící kamiony zablokovaly silnici I/6 z Karlových Varů na Prahu u golfového hřiště.

Na silnici I/64 u Vojtanova na Chebsku uvízl kamion. Zasněžená silnice je pro nákladní auta nesjízdná. U Krajkové na Sokolovsku se srazil sypač s osobním autem.

Průběžně aktualizujeme....


Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Plzeňsko

Nádraží v Plzni se dočká opravy. Ale tak brzy to nebude Nádraží v Plzni se dočká opravy. Ale tak brzy to nebude
Senior přehlédl červenou na semaforu a skončil na schodech za silnicí Senior přehlédl červenou na semaforu a skončil na schodech za silnicí
Žena, která měla hodit dítě do koše na prádlo, už je ve vazbě Žena, která měla hodit dítě do koše na prádlo, už je ve vazbě

V Plzni otevírá pobočku další fastfoodový řetězec V Plzni otevírá pobočku další fastfoodový řetězec
Další alkoholik v Plzni? Brankář Bolek nesmí řídit! Další alkoholik v Plzni? Brankář Bolek nesmí řídit!
Po domácím porodu skončilo dítě v koši s prádlem Po domácím porodu skončilo dítě v koši s prádlem


Komentáře