KAUZY

Ekologická katastrofa v Krušných horách: Houba už zabila na 50 milionů smrkůEkologická katastrofa v Krušných horách: Houba už zabila na 50 milionů smrků

Krušné hory - Krušné hory podle lesníků čelí ekologické katastrofě. Parazitní houba už zabila na 50 milionů smrků a jejímu dalšímu šíření zatím nelze účinně zasáhnout.

Budova nádraží v Hranicích u Aše asi půjde k zemiBudova nádraží v Hranicích u Aše asi půjde k zemi

Hranice u Aše - Záměr zbourat budovu nádraží v Hranicích u Aše se nelíbí obyvatelům města.

Na stavebním úřadě v Aši byla policejní razieNa stavebním úřadě v Aši byla policejní razie

Aš - Na stavebním úřadu v Aši byli policisté z protikorupčního útvaru. Zajímali se o data v počítači jednoho úředníka a odjeli. Bližší informace nejsou známy.


Okrádala seniory v pečovatelském domě, policie ženu obvinilaOkrádala seniory v pečovatelském domě, policie ženu obvinila

Zbůch - Zdeňka Hollá jako bývalá ředitelka soukromého domu s pečovatelskou službou ve Zbůchu u Plzně si převzala policejní obvinění. Žena vybírala z účtů klientů statisícové částky.

Exradní Karlových Varů Vít Hořejš je zase obviněn policiíExradní Karlových Varů Vít Hořejš je zase obviněn policií

Karlovy Vary - Bývalý radní Karlových Varů Vít Hořejš je stíhán karlovarskou policií. A to za porušení povinnosti při správě cizího majetku.

Sokolov dal milion do dluhopisů. Teď firma krachujeSokolov dal milion do dluhopisů. Teď firma krachuje

Sokolov - Do svízelné finanční situace se dostalo město Sokolov, má totiž potíže s cennými papíry. Město má uloženo 944 tisíc korun v dluhopisech firmy Borsay, ta ale krachuje.


Strana 31 z 31
«« 29 30 31