Klatovsko - AKTUALITY

Cizinci nedostali pivo, a tak rozmlátili dveřeCizinci nedostali pivo, a tak rozmlátili dveře

ŽELEZNÁ RUDA - Policie musela řešit případ z Železné Rudy. Dvojice cizinců se tam domáhala vstupu do restaurace, která už byla zavřená. A tak jeden z mužů hodil půlitrem do skleněných dveří.

Na hlavním tahu do Klatov zavalila havarovaná Avia projíždějící auto uhlímNa hlavním tahu do Klatov zavalila havarovaná Avia projíždějící auto uhlím

KLATOVY - V úterý ráno došlo k nehodě na hlavním tahu mezi Plzní a Klatovy. Srazila se tam nákladní Avie s Mercedesem. Náklaďák pak zasypal osobní vozidlo uhlím vezoucí na korbě.

Řidička vjela pod vlak. NepřežilaŘidička vjela pod vlak. Nepřežila

KLATOVY - K nešťastné události došlo ve středu ráno v Klatovech. Nepozorná řidička tam na přejezdu vjela pod jedoucí vlak. Nepřežila.


Úleva řidičům? Východní obchvat Klatov do roku 2021Úleva řidičům? Východní obchvat Klatov do roku 2021

KLATOVY - Řidiči na Klatovsku si oddechnou. Ale až v roce 2021, kdy by měl být hotový východní obchvat Klatov.

Klatovy či Sušice jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?Klatovy či Sušice jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

KLATOVY, SUŠICE - "Velký bratr se dívá." Žijeme v době, kdy jsme sledováni téměř na každém kroku. Všude kolem nás jsou kamery. V poslední době se zvýšil počet kamer i ve městech na Klatovsku. Dokonce …

Nemocnici v Sušici ovládne PentaNemocnici v Sušici ovládne Penta

SUŠICE - Penta ovládne zdravotní skupinu Nemos, která má v pronájmu nemocnici v Sušici. Rovněž je vlastníkem lékáren Dr. Max.


Strana 1 z 3
1 2 3 »»