Centrum Horažďovic je ochromeno. Začala rekonstrukce Mírového náměstí

Vizualizace náměstí v Horažďovicích. Foto: archiv Facebook/HoražďoviceVizualizace náměstí v Horažďovicích. Foto: archiv Facebook/Horažďovice

HORAŽĎOVICE - Dlouho očekávaná rekonstrukce a revitalizace Mírového náměstí v Horažďovicích začala. Stavební práce v první etapě zahrnují především vodohospodářské stavby.

Reklama

Následně v průběhu října – listopadu 2016 proběhne výběrové řízení na zhotovitele komunikací, veřejného osvětlení a ostatních objektů, které tak plynule naváže na dokončenou vodohospodářskou infrastrukturu.

Stavba bude znamenat i přechodná omezení. Prostor náměstí a přilehlé ulice Monsignora Fořta se v příslušném období stanou staveništěm.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace
Muže v Přešticích trhal divočák Muže v Přešticích trhal divočák
GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?! GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?!

Na karlovarské části D6 nebudou poplatky, slíbil Dan Ťok Na karlovarské části D6 nebudou poplatky, slíbil Dan Ťok
Právník jednoho z policistů z plzeňského konfliktu: Kauza je zkreslená Právník jednoho z policistů z plzeňského konfliktu: Kauza je zkreslená
Pohřešuje se školák z Rokycanska. Odešel z domova a nedal o sobě vědět! Pohřešuje se školák z Rokycanska. Odešel z domova a nedal o sobě vědět!


Komentáře