Cizinci nedostali pivo, a tak rozmlátili dveře

Ilustrační snímek. Foto: archiv Události112.czIlustrační snímek. Foto: archiv Události112.cz

ŽELEZNÁ RUDA - Policie musela řešit případ z Železné Rudy. Dvojice cizinců se tam domáhala vstupu do restaurace, která už byla zavřená. A tak jeden z mužů hodil půlitrem do skleněných dveří.

Reklama

K incidentu došlo v pátek 25. srpna kolem dvaadvacáté hodiny. Dvojice cizinců si chtěla objednat pivo, restaurace ale už byla zavřená.

Obsluha provozu je na tento fakt upozornila, avšak starší z mužů hodil půlitrem po skleněných dveřích. A poškodil jejich rám.

Policie je posléze vypátrala. Jednalo se o muže ve věku 49 a 18 let. Starší z výtržníků, který házel sklenicí, vyfasoval podezření z přečinu poškození cizí věci. Navíc způsobil škodu v hodnotě přesahující šest tisíc korun.

V cele skončil i mladší z dvojice, později byl ale beztrestně propuštěn.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Žena šikanovala staršího muže, teď jí hrozí čtyři roky ve vězení Žena šikanovala staršího muže, teď jí hrozí čtyři roky ve vězení
V Chodově hoří bývalá pekárna V Chodově hoří bývalá pekárna
Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn

Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace
Muže v Přešticích trhal divočák Muže v Přešticích trhal divočák
GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?! GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?!


Komentáře