Na hlavním tahu do Klatov zavalila havarovaná Avia projíždějící auto uhlím

Ilustrační snímek. Foto: HZS Karlovarského krajeIlustrační snímek. Foto: HZS Karlovarského kraje

KLATOVY - V úterý ráno došlo k nehodě na hlavním tahu mezi Plzní a Klatovy. Srazila se tam nákladní Avie s Mercedesem. Náklaďák pak zasypal osobní vozidlo uhlím vezoucí na korbě.

Reklama

Ke karambolu došlo u odbočky na Dolní Lukavici. Záchranáři museli ošetřit čtyři zraněné osoby, organizovat dopravu na místě nehody museli policisté.

K nehodě došlo na silnici I/27 mezi Přešticemi a Dolní Lukavicí.  69letý řidič Avie na úseku I/27 jedoucí směrem od Dašic nedal pravděpodobně přednost v jízdě projíždějícímu Mercedesu přijíždějícímu zprava. V obou vozidlech jeli spolujezdci.

Mluvčí krajských záchranářů Martin Brejcha k případu řekl: "Odváželi jsme čtyři zraněné. Jeden pacient byl převezen na emergency fakultní nemocnice, jeden na ambulanci chirurgické kliniky na Lochotíně, další dva na chirurgickou kliniku na Borech."

Příčina nehody se vyšetřuje, požití alkoholu bylo ale u obou řidičů vyloučeno dechovou zkouškou.
Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Žena šikanovala staršího muže, teď jí hrozí čtyři roky ve vězení Žena šikanovala staršího muže, teď jí hrozí čtyři roky ve vězení
V Chodově hoří bývalá pekárna V Chodově hoří bývalá pekárna
Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn

Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace
Muže v Přešticích trhal divočák Muže v Přešticích trhal divočák
GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?! GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?!


Komentáře