KRIMI

Žena šikanovala staršího muže, teď jí hrozí čtyři roky ve vězeníŽena šikanovala staršího muže, teď jí hrozí čtyři roky ve vězení

SOKOLOVSKO - Zvláštní případ domácího násilí se odehrával v obci na Sokolovsku. Pětašedesátiletá žena tam šikanovala a poškozovala seniora.

Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněnMladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn

PLZEŇ - Po čtyřměsíčním vyšetřování byl třiadvacetiletý řidič obviněn za umsrcení z nedbalosti.

Muže v Přešticích trhal divočákMuže v Přešticích trhal divočák

PŘEŠTICE - Osmačtyřicetiletého muže napadlo divoké prase. Stalo se tomu tak na lesní cestě v Přešticích.


GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?!GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?!

PLZEŇ - Nadále pokračuje vyšetřování případu, při kterém dvojice policistů v civilu brutálně zakročila proti řidiči osobního vozu. Celou věc prošetřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů.

Právník jednoho z policistů z plzeňského konfliktu: Kauza je zkreslenáPrávník jednoho z policistů z plzeňského konfliktu: Kauza je zkreslená

PLZEŇ - Případ řidiče J.V., který byl policisty v civilu na jedné z křižovatek v Plzni zastaven, pokračuje. Podle právníka jednoho z policistů je kauza zkreslená.

Pohřešuje se školák z Rokycanska. Odešel z domova a nedal o sobě vědět!Pohřešuje se školák z Rokycanska. Odešel z domova a nedal o sobě vědět!

ROKYCANY - Policisté pátrají po patnáctiletém školákovi ze Svojkovic na Rokycansku, který v úterý odešel z domova, ale nedorazil do školy a dosud nikdo neví, kde by se mohl nacházet!


Strana 1 z 27
1 2 3 »»