KRIMI

Seniorka nabourala v protisměru do cizinců. ZemřelaSeniorka nabourala v protisměru do cizinců. Zemřela

CHEB - V pátek došlo k tragické dopravní nehodě na Chebsku. 77letá seniorka tam vjela do protisměru a náraz s jiným vozidlem nepřežila.

Auto srazilo muže, který přebíhal silnici mimo přechodAuto srazilo muže, který přebíhal silnici mimo přechod

PLZEŇ - Ve čtvrtečním ránu došlo k tragické události. V Plzni zemřel muž po srážce s autem.

Muž okradl seniorku. Ta ho zpacifikovala a předala policistůmMuž okradl seniorku. Ta ho zpacifikovala a předala policistům

PLZEŇ - Poměrně kuriózní případ se stal v pondělí v Plzni. Muž pod vlivem návykových látek tam chtěl přepadnout seniorku. Plán mu ale úplně nevyšel.


Muž se v Lokti popálil v paneláku, utekl do lesa a zemřelMuž se v Lokti popálil v paneláku, utekl do lesa a zemřel

LOKET - Třiašedesátiletý muž z Lokte na Karlovarsku podlehl svým zraněním poté, co se měl popálit ve svém panelovém bytě.

Senior přehlédl červenou na semaforu a skončil na schodech za silnicíSenior přehlédl červenou na semaforu a skončil na schodech za silnicí

PLZEŇ - Ve čtvrtek došlo k nehodě v Plzni na Rokycanské třídě. 82 letý senior tam zavinil dopravní nehodu. Přehlédl červenou na semaforu a když se vyhýbal protijedoucím vozidlům, skončil mimo vozovku.

Terorista v Barceloně zabil třináct lidí. Počet obětí může stoupatTerorista v Barceloně zabil třináct lidí. Počet obětí může stoupat

BARCELONA - Ve čtvrtečním odpoledni došlo k dalšímu teroristickému útoku, tentokrát ve španělské Barceloně. Podle dostupných informací si útok vyžádal až třináct mrtvých.


Strana 1 z 25
1 2 3 »»