KRIMI

V Chebu na letišti havarovalo historické letadloV Chebu na letišti havarovalo historické letadlo

CHEB - Dvoumístný historický dvouplošník havaroval v sobotu (1.6.2019) na letišti v Chebu. Oba těžce zranění pasažéři byli převezeni do nemocnice.

Zavražděná dívka na Plzeňsku. Podezřelým by mohl být stejně starý mladíkZavražděná dívka na Plzeňsku. Podezřelým by mohl být stejně starý mladík

PLZEŇSKO - Podezřelým z vraždy 18leté dívky z Plzeňska údajně je stejně starý mladík. Toho kriminalisté zadrželi na místě činu.

Policie vyšetřuje úmrtí tříměsíčního kojencePolicie vyšetřuje úmrtí tříměsíčního kojence

PLZEŇ - Smrt tříměsíčního kojence vyšetřují plzeňští kriminalisté. Z usmrcení z nedbalosti policie podezírá matku dítěte.


V Plzni na Karlově hořela ubytovna. Bylo nalezeno torzo tělaV Plzni na Karlově hořela ubytovna. Bylo nalezeno torzo těla

PLZEŇ - Od osmi hodin ráno v úterý (11.9.2018) zasahovalo 12 jednotek požární ochrany u požáru ubytovny v Plzni na Karlově. Byl vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu. ZZS odvezla do nemocničních za…

V Plzni se zřítila část dvoupodlažního domuV Plzni se zřítila část dvoupodlažního domu

PLZEŇ - V noci ze středy na čtvrtek (13.9.2018) se zřítila část domu v bytové zástavbě na rohu ulic Mikulášské a U Trati v Plzni. Objekt byl neobydlený.

Pád vrtulníku na halu na Borských polích má čtyři obětiPád vrtulníku na halu na Borských polích má čtyři oběti

PLZEŇ - Po středečním (5.9.2018) pádu malého vrtulníku na jednu z výrobních hal na Borských polích v Plzni jsou čtyři oběti z řad posádky stroje. Vyšetřování příčin nehody má být do konce roku 2018.


Strana 1 z 38
1 2 3 »»