Bezpečnostní opatření se zaměřenením na návykové látky

Policie ČR-ilustrační foto Foto: archiv Události112.cz / J.B.Policie ČR-ilustrační foto Foto: archiv Události112.cz / J.B.

Plzeň-Venkov - Policisté v souvislosti s bezpečnostním opatřením zjistili jeden trestný čin, sedm přestupků, z toho dva z oblasti drogové problematiky.

Reklama

O události informoval plzeňský policejní mluvčí Jan Koželuh s tím, že policisté z Územního odboru Plzeň – venkov ve dnech 9. a 10. srpna 2014 v době od 19:00 do 01:00 hodin realizovali bezpečnostní opatření se zaměřením na problematiku podávání a prodeje alkoholu mládeži a užívání a distribuci omamných a psychotropních látek mládeží. Bezpečnostní opatření tentokrát proběhlo v rekreačních oblastech na území obvodního oddělení policie Město Touškov a Úněšov.

Do opatření bylo nasazeno celkem 17 policistů včetně psovoda se specializací na drogovou problematiku. Celé akce se zúčastnila pracovnice orgánu sociálně právní ochrany dětí. Policisté v rámci opatření zjistili jeden trestný čin, sedm přestupků, z toho dva z oblasti drogové problematiky. Policisté uložili tři blokové pokuty v celkové částce 2 500 korun. V souvislosti s opatřením bylo kontrolováno 46 osob, 19 vozidel a 15 objektů. Zjištěnými případy se budou dále zabývat kriminalisté se specializací na drogovou problematiku, doplnil policejní mluvčí.

Policisté vzhledem ke zjištěným skutečnostem připravují další rozsáhlá bezpečnostní opatření zaměřena především na tuto rizikovou problematiku.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Plzeňsko

Nádraží v Plzni se dočká opravy. Ale tak brzy to nebude Nádraží v Plzni se dočká opravy. Ale tak brzy to nebude
Senior přehlédl červenou na semaforu a skončil na schodech za silnicí Senior přehlédl červenou na semaforu a skončil na schodech za silnicí
Žena, která měla hodit dítě do koše na prádlo, už je ve vazbě Žena, která měla hodit dítě do koše na prádlo, už je ve vazbě

V Plzni otevírá pobočku další fastfoodový řetězec V Plzni otevírá pobočku další fastfoodový řetězec
Další alkoholik v Plzni? Brankář Bolek nesmí řídit! Další alkoholik v Plzni? Brankář Bolek nesmí řídit!
Po domácím porodu skončilo dítě v koši s prádlem Po domácím porodu skončilo dítě v koši s prádlem


Komentáře