Dva cizinci pobodali v Plzni dva bezdomovce. Hrozí jim výjimečný trest

Pachatel s nožem, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.czPachatel s nožem, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.cz

Plzeň - Dva cizinci měli podle policie pobodat dva bezdomovce v parku za obchodním centrem Plaza v centru Plzně. Muži ve věku 43 a 60 let byli s mnohočetnými bodnými a řeznými poraněními převezeni do nemocnice. Útočníkům hrozí vysoký trest, dokonce i výjimečný.

Reklama

Událost se stala ve středu (18.2.2015) ráno, policistům několik hodin trvalo dopadnou pachatele. O den později už dvěma podezřelým cizincům bylo předáno obvinění.

„Zahájili trestní stíhání proti dvěma cizincům ve věku 31 a 45 let pro podezření ze spáchání trestného činu vraždy ve stadiu pokusu,“ uvedla plzeňská krajská policejní mluvčí Ivana Jelínková. Případ převzali policisté z krajského ředitelství.

K tomu byl podán podnět k návrhu na vzetí do vazby. "Veškeré okolnosti případu jsou předmětem dalšího šetření,“ dodala mluvčí.

Oba bezdomovci nocovali v zahrádkářské kolonii. Jeden poraněný z místa utekl do města. Nyní jsou muži v lékařské péči mimo ohrožení života.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Plzeňsko

Nádraží v Plzni se dočká opravy. Ale tak brzy to nebude Nádraží v Plzni se dočká opravy. Ale tak brzy to nebude
Senior přehlédl červenou na semaforu a skončil na schodech za silnicí Senior přehlédl červenou na semaforu a skončil na schodech za silnicí
Žena, která měla hodit dítě do koše na prádlo, už je ve vazbě Žena, která měla hodit dítě do koše na prádlo, už je ve vazbě

V Plzni otevírá pobočku další fastfoodový řetězec V Plzni otevírá pobočku další fastfoodový řetězec
Další alkoholik v Plzni? Brankář Bolek nesmí řídit! Další alkoholik v Plzni? Brankář Bolek nesmí řídit!
Po domácím porodu skončilo dítě v koši s prádlem Po domácím porodu skončilo dítě v koši s prádlem


Komentáře