Dvouletá holčička z Rokycanska zemřela

Ilustrační snímek. Foto: pixabay.comIlustrační snímek. Foto: pixabay.com

ROKYCANY - Dvouletá holčička, která byla ve vážném stavu převezena do nemocnice a objevilo se podezření, že jí týrala její pěstounka, nakonec zemřela.

Reklama

Mezitím 25letá pěstounka holčičky již byla poslána do vazby. Navíc si žena vyslechla obvinění z ublížení na zdraví a týrání svěřené osoby.

Nyní ale ženě přitíží fakt, že dvouleté dítě v nemocnici zemřelo. Nyní se tak její provinění změní na právní kvalifikaci na ublížení na zdraví s následkem smrti.

Žena měla mít dítě svěřené do pěstounské péče od letošního července, spolu s dalším, o něco starším dítětem. To mladší, dvouleté, ale skončilo v nemocnici a později zemřelo.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.75 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Žena šikanovala staršího muže, teď jí hrozí čtyři roky ve vězení Žena šikanovala staršího muže, teď jí hrozí čtyři roky ve vězení
V Chodově hoří bývalá pekárna V Chodově hoří bývalá pekárna
Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn

Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace
Muže v Přešticích trhal divočák Muže v Přešticích trhal divočák
GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?! GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?!


Komentáře