Kajínek měl v Plzni nehodu. Vrátí se do vězení?

Policejní vozidlo, ilustrační foto. Foto: archiv ZápadočeskýDeník.czPolicejní vozidlo, ilustrační foto. Foto: archiv ZápadočeskýDeník.cz

PLZEŇ - Omilostněný vrah Jiří Kajínek má znovu oplétačky s policií. Vyjel si do Plzně mercedesem a boural. Jeho pobyt na svobodě je přitom podmínečný.

Reklama

Jiří Kajínek měl při výjezdu z dálnice u Plzně autonehodu. Podle svých slov se zapovídal se spolujezdcem, nedával pozor a střetl se s vozidlem jedoucím po hlavní silnici.

Karambol odnesly pomačkané plechy, nikomu se moc nestalo. Kajínek vyvázl bez jakékoliv úhony, řidič fabie měl být podle prvotních informací lehce zraněn.

„Řidič, ročník 1961, který řídil vozidlo Mercedes, při výjezdu z dálnice D5 neměl dát přednost řidiči, ročník 1974, ve vozidle Škoda Fabia. Ten jel ve směru od Plzně na Domažlice,“ uvedla médiím policejní mluvčí Hana Kroftová.

Ihned po středční (4.10.2017) nehodě, která se stala po 15. hodině, se začalo spekulovat, zda se Jiří Kajínek vrátí zpět do vězení. Jeho pobyt je totiž podmínečný a nesmí se po dobu sedmi let dopustit přestupku či trestného činu.

Kajínek měl negativní test na alkohol, zjistili vyšetřující policisté. Policisté nehodu nadále vyšetřují.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Arktické mrazy. Teploty mají klesnout až k -20 stupňům Arktické mrazy. Teploty mají klesnout až k -20 stupňům
Plzeň chce nabídnout nové byty zejména seniorům Plzeň chce nabídnout nové byty zejména seniorům
Stále více lidí se stává obětí podvodu internetových obchodníků Stále více lidí se stává obětí podvodu internetových obchodníků

Chodkyně vběhla řidiči pod auto Chodkyně vběhla řidiči pod auto
Při zápase Viktorie Plzeň zemřel fanoušek Při zápase Viktorie Plzeň zemřel fanoušek
Žaloby v kauze Vřídla byly zamítnuty Žaloby v kauze Vřídla byly zamítnuty


Komentáře