Kuriózní rvačka opilců v centru Plzně

Ilustrační smímek. Foto: archiv Události112.czIlustrační smímek. Foto: archiv Události112.cz

PLZEŇ - Pravděpodobně šli z nějaké "párty", v opilosti se pak při cestě domů dva kamarádi do sebe pustili natolik, že poblíž centra Plzně musela jejich potyčku ukončovat městská policie.

Reklama

Dva kamarádi ve věku 21 a 22 let zažili divokou cestu ze společné oslavy domů. V opilosti se začali prát skoro v centru Plzně!

Jeden z chuligánů byl ale patrně silnější a tomu druhému způsobil zranění v obličeji. Pak na sebe oba výtržníci podali vzájemně trestné oznámení!

Strážníci dostali hlášení, že vyvedená partičká dělá "bordel" v Bendově ulici. Oba výtečníky pak zastavila na náměstí T. G. Masaryka.

Nakonec musela přijet i záchranka. Podle zúčastněných se jednalo o kamarády, všemu ještě asistovala přítelkyně jednoho z nich.

"Napadený se bránil slovy, že se druhý mladý muž po požití alkoholu chová agresivně. Cestou z hospody se jen pošťuchovali a konflikt vyvrcholil, když mu kamarád zlomil klíč ve vchodových dveřích domu,“ řekla Blesku mluvčí strážníků Veronika Kuchynková.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2.57 hvězdiček / Hodnoceno: 7x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Plzeňsko

Nádraží v Plzni se dočká opravy. Ale tak brzy to nebude Nádraží v Plzni se dočká opravy. Ale tak brzy to nebude
Senior přehlédl červenou na semaforu a skončil na schodech za silnicí Senior přehlédl červenou na semaforu a skončil na schodech za silnicí
Žena, která měla hodit dítě do koše na prádlo, už je ve vazbě Žena, která měla hodit dítě do koše na prádlo, už je ve vazbě

V Plzni otevírá pobočku další fastfoodový řetězec V Plzni otevírá pobočku další fastfoodový řetězec
Další alkoholik v Plzni? Brankář Bolek nesmí řídit! Další alkoholik v Plzni? Brankář Bolek nesmí řídit!
Po domácím porodu skončilo dítě v koši s prádlem Po domácím porodu skončilo dítě v koši s prádlem


Komentáře