Masivní policejní kontroly zažily Karlovy Vary. Při kontrolách byly zadrženy i hledané osoby

Policejní kontroly v Karlových Vaech Foto: Policie ČRPolicejní kontroly v Karlových Vaech Foto: Policie ČR

Karlovy Vary - O víkendu v nočních hodinách se konaly dvě policejní akce pod názvem „Úklid“, které se účastnili policisté z obvodního oddělení Karlovy Vary – město a Rybáře. Kontroly byly především zaměřeny na zákaz prodeje nebo podávání alkoholických nápojů osobám mladším 18-ti let, na zákaz řízení motorových vozidel pod vlivem návykové látky (alkohol, drogy), pátrání po osobách a věcech a také na kontroly památek v karlovarských částí Stará Role, Sedlec a Rybáře.

Reklama

O masivních policejních kontrolách na karlovarsku informoval redakci ZápadočeskýDeník.cz krajský policejní mluvčí Pavel Valenta s tím, že zájmu policistů neunikla ani zahrádkářska kolonie na Růžovém Vrchu a v Sedleci.

Před půlnocí se obě obvodní oddělení spojila a vydala se provádět kontroly do míst, kde přespávají bezdomovci. Jednalo se zejména o místní parky, místa v okolí řeky, opuštěné budovy a bývalé objekty již zaniklých karlovarských podniků, kontrole neunikla ani vlaková nádraží a jejich okolí nebo průmyslová a obchodní zóny a ani ubytovny, podotkl k události policejní mluvčí Valenta.

V průběhu této akce byla zkontrolována stovka osob a několik desítek vozidel. Mezi nimi byli zadržené dvě osoby v pátrání a to 30 muž a 21 žena. Na oba hledané byl vydán okresním soudem v Karlových Varech příkaz k zatčení, v jednom případě byla řidiči uložena bloková pokuta. V těchto akcích budou policisté na Karlovarsku i nadále pokračovat, doplnil Valenta.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře