Mladá řidička řídila pod vlivem pervitinu na Plzeňsku

Noční hlídka Policie ČR Foto: archiv Události112.czNoční hlídka Policie ČR Foto: archiv Události112.cz

Stříbro - Další z mnoha! Ačkoliv se to zdá jako neuvěřitelné popíjet alkohol či vzít si drogu a následně usednout za volant svého vozidla je poměrně častý jev převážně mladých šoférů. Prakticky denně na celém území republiky policisté zastaví řidiče nebo řidičku pod vlivem omamných či psychotropních látek. Budou policisté a zákonodárci nuceni díky těmto jedincům zpřísnit již tak vysoké pokuty a bodový systém řidičů?

Reklama

Další případ o kterém ve středu (11.6.2014) informovala plzeňská policejní mluvčí Dagmar Brožová hovoří za všechny. Dnes ráno v 02:50 hodin zastavili a kontrolovali stříbrští policisté jedenadvacetiletou řidičku osobního vozidla tovární značky Peugeot 205.

Na výzvu policistů se mladá žena podrobila dobrovolně dechové zkoušce ke zjištění, zda neřídí vozidlo pod vlivem alkoholu. Zkouška byla s výsledkem negativním výsledky. Ovšem pozitivně vyšel test na přítomnost omamných a psychotropních látek, ukázal přítomnost pervitinu. Na výzvu policistů se žena dobrovolně podrobila v lékařském zařízení lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve a moči.

Policisté z obvodního oddělení Stříbro ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky a případem se dále zabývají, doplnila plzeňská policejní mluvčí Dagmar Brožová.

 

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře