Muž okradl seniorku. Ta ho zpacifikovala a předala policistům

Ilustrační snímek. Foto: archiv Události112.czIlustrační snímek. Foto: archiv Události112.cz

PLZEŇ - Poměrně kuriózní případ se stal v pondělí v Plzni. Muž pod vlivem návykových látek tam chtěl přepadnout seniorku. Plán mu ale úplně nevyšel.

Reklama

37letý zdrogovaný muž si v pondělí před osmou hodinou ranní počíhal na 88letou důchodkyni. Ta měla být snadnou kořistí. Pachatel seniorce strhl z krku zlatý řetízek a chtěl utéct.

Jenže...

Seniorka jej chytla za batoh a spolu s další přihlížející ženou jej zpacifikovala a držela do příjezdu policejní hlídky.

K případu došlo v Plzni ve Švihovské ulici.

Podle policejní mluvčí Veroniky Hokrové okradená seniorka chytila zloděje za batoh a volala o pomoc. Toho si všimla další žena poblíž a údajně obě drželi tohoto "výtečníka" až do příjezdu policie.

Sedmatřicetiletý zloděj záhy putoval do policejní cely. Nyní mu hrozí až dva roky vězení. A zjistil, že ani na seniorku si tak lehce nepřijde...

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Žena šikanovala staršího muže, teď jí hrozí čtyři roky ve vězení Žena šikanovala staršího muže, teď jí hrozí čtyři roky ve vězení
V Chodově hoří bývalá pekárna V Chodově hoří bývalá pekárna
Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn

Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace
Muže v Přešticích trhal divočák Muže v Přešticích trhal divočák
GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?! GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?!


Komentáře