Muž zaútočil na mladou ženu v Plzni, chrstnul na ni kyselinu

Znak Policie ČRZnak Policie ČR

Plzeň - V pondělí (18.11.2013) po osmé hodině ráno došlo v ulici Pod Vrchem v Plzni k napadení 25leté ženy. Dle prvotních informací zjištěných na místě události měl zatím neznámý pachatel přistoupit k ženě na ulici a vylít na ni neznámou tekutinu, přičemž se mohlo jednat pravděpodobně o kyselinu.

Reklama

Žena byla se zraněním převezena do plzeňské nemocnice. Všemi okolnostmi případu a pátráním po pachateli se nyní zabývají policisté plzeňského městského ředitelství.

Případ si k dalšímu šetření převzali policisté ze služby kriminální policie a vyšetřování Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje, kteří případ kvalifikovali jako trestný čin proti životu a zdraví dle hlavy I. trestního zákoníku.

"Dle zjištěných informací je poškozenou 25letá žena žijící v Plzni, přičemž se nemá jednat o cizinku. V rámci probíhajícího vyšetřování bylo stanoveno několik vyšetřovacích verzí, ale s ohledem na prvopočáteční fázi šetření nebudeme jednotlivé verze komentovat," uvedla plzeňská policejní mluvčí Jana Tomková.

"Světlo" do případu by mohl vnést muž, který se měl v okolí inkriminovaného místa pohybovat ráno mezi půl sedmou a osmou hodinou. Jedná se o muže mladšího vzhledu, štíhlé postavy, odhadem 175 centimetrů vysokého, který byl oděn do tmavého oblečení a na hlavě mohl mít nasazenu tmavou kšiltovku, nebo kapucu.

Není vyloučeno, že důležitých skutečností si mohly v ulici Pod Vrchem povšimnout i další osoby, proto policisté žádají veřejnost o pomoc při objasnění popsaného případu, přičemž informace lze policistům sdělit na linku 158.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Arktické mrazy. Teploty mají klesnout až k -20 stupňům Arktické mrazy. Teploty mají klesnout až k -20 stupňům
Plzeň chce nabídnout nové byty zejména seniorům Plzeň chce nabídnout nové byty zejména seniorům
Stále více lidí se stává obětí podvodu internetových obchodníků Stále více lidí se stává obětí podvodu internetových obchodníků

Chodkyně vběhla řidiči pod auto Chodkyně vběhla řidiči pod auto
Při zápase Viktorie Plzeň zemřel fanoušek Při zápase Viktorie Plzeň zemřel fanoušek
Žaloby v kauze Vřídla byly zamítnuty Žaloby v kauze Vřídla byly zamítnuty


Komentáře