Muž zaútočil na mladou ženu v Plzni, chrstnul na ni kyselinu

Znak Policie ČRZnak Policie ČR

Plzeň - V pondělí (18.11.2013) po osmé hodině ráno došlo v ulici Pod Vrchem v Plzni k napadení 25leté ženy. Dle prvotních informací zjištěných na místě události měl zatím neznámý pachatel přistoupit k ženě na ulici a vylít na ni neznámou tekutinu, přičemž se mohlo jednat pravděpodobně o kyselinu.

Reklama

Žena byla se zraněním převezena do plzeňské nemocnice. Všemi okolnostmi případu a pátráním po pachateli se nyní zabývají policisté plzeňského městského ředitelství.

Případ si k dalšímu šetření převzali policisté ze služby kriminální policie a vyšetřování Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje, kteří případ kvalifikovali jako trestný čin proti životu a zdraví dle hlavy I. trestního zákoníku.

"Dle zjištěných informací je poškozenou 25letá žena žijící v Plzni, přičemž se nemá jednat o cizinku. V rámci probíhajícího vyšetřování bylo stanoveno několik vyšetřovacích verzí, ale s ohledem na prvopočáteční fázi šetření nebudeme jednotlivé verze komentovat," uvedla plzeňská policejní mluvčí Jana Tomková.

"Světlo" do případu by mohl vnést muž, který se měl v okolí inkriminovaného místa pohybovat ráno mezi půl sedmou a osmou hodinou. Jedná se o muže mladšího vzhledu, štíhlé postavy, odhadem 175 centimetrů vysokého, který byl oděn do tmavého oblečení a na hlavě mohl mít nasazenu tmavou kšiltovku, nebo kapucu.

Není vyloučeno, že důležitých skutečností si mohly v ulici Pod Vrchem povšimnout i další osoby, proto policisté žádají veřejnost o pomoc při objasnění popsaného případu, přičemž informace lze policistům sdělit na linku 158.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře