Muže na Rokycansku přejel jeho vlastní traktor. Při nakládání dřeva

Muže při připojování návěsu přejel jeho vlastní traktor. Foto: HZS Plzeňského krajeMuže při připojování návěsu přejel jeho vlastní traktor. Foto: HZS Plzeňského kraje

Rokycansko - Muž zemřel v pátek (8.11.2013) odpoledne v lese na Rokycansku mezi obcemi Svinná a Kamenec. Jeho vlastní traktor ho přejel při nakládání dřeva.

Reklama

Neštěstí se stalo mezi 13. a 14. hodinou. Podle policie se neštěstí stalo ve chvíli, kdy z traktoru vystoupil muž a připojoval k němu nějaké další zařízení. "Pravděpodobně ho při zapojování vleku k traktoru zachytilo zadní kolo a muž byl stažen pod stroj," uvedla mluvčí západočeských hasičů Pavla Jakoubková.

Muž byl u traktoru sám, ale jeho volání zaslechli lidé, kteří byli v lese opodál. Ti pak přivolali záchranku. Na pomoc vyrazil vrtulník záchranné služby, muže už se ale nepodařilo oživit.

Krimi kauzu vyšetřují policisté. Kromě toho, zda muž nepožil alkohol, bude kriminalisty zajímat i zda dodržel bezpečnostní opatření.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Žena šikanovala staršího muže, teď jí hrozí čtyři roky ve vězení Žena šikanovala staršího muže, teď jí hrozí čtyři roky ve vězení
V Chodově hoří bývalá pekárna V Chodově hoří bývalá pekárna
Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn

Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace
Muže v Přešticích trhal divočák Muže v Přešticích trhal divočák
GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?! GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?!


Komentáře