Nákladní automobil zavadil o větve stromu. Část stromu spadla i a na další projíždějící vozidlo

Malý nákladní automobil zavadil o větve stromu s způsobil karambol Foto: Policie ČRMalý nákladní automobil zavadil o větve stromu s způsobil karambol Foto: Policie ČR

Chebsko - Ve čtvrtek dne 28. 8. 2014 kolem 15:15 hodin řídil 35letý řidič nákladní automobil značky Mercedes po silnici číslo III. třídy číslo 2163 ve směru jízdy od Štítar směrem na obec Krásná.

Reklama

O nehodě informovala karlovarská policejní mluvčí Kateřina Krejčí s tím, že když se míjel nákladní Mercedes s osobním vozidlem značky Ford, které řídil 60letý řidič, zavadil při projíždění kolem vzrostlého listnatého stromu horní částí nákladního automobilu o větve. Přitom došlo k tomu, že horní část stromu spadla na obě vozidla, přes celou šíři komunikace a došlo k poškození obou vozidel.

Policisté s oběma řidiči provedli dechovou zkoušku přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem. Při dopravní nehodě nedošlo k žádnému zranění osob. Škoda byla předběžně odhadnuta na částku přesahující 100 000 korun. Dopravní nehoda je nadále v šetření chebských dopravních policistů, doplnila policejní mluvčí.

Vedle policistů u nehody zasahovala také jednotka hasičů, která musela polámavé větvě odklidit a provést celkový úklid komunikace.

ČTĚTE: Řidička se vyhýbala pobíhajícím slepicím na vozovce a skončila ve zdi rodinného domu

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře