Narkomana pod vlivem Pervitinu za volantem vozidla zadrželi strážníci na Borech

Narkoman pod vlivem drog s platným zákazem řízení se vesele proháněl ulicemi Plzně v osobním vozidle Foto: archiv Události112.czNarkoman pod vlivem drog s platným zákazem řízení se vesele proháněl ulicemi Plzně v osobním vozidle Foto: archiv Události112.cz

Plzeň - V pátek (1.8.2014) několik minut před půlnocí, tentokrát na Borech měli co dočinění plzeňští strážníci s narkomanem za volanetm osobního vozidla, který měl navíc vysloven platný zákaz řízení všech motorových vozidel.

Reklama

O případu zdrogovaného muže za volantem osobního vozidla informovala tisková mluvčí plzeňských strážníků Jana Pužmanová s tím, že zasahující trážníky zaujalo chování osádky vozu, kterou viděli přijíždět a zaparkovat před psím útulkem v Daimlerově ulici.

Protože potom, co čtyřčlenná partička vystoupila ven z auta, snažila se co nejdříve zmizet do blízkého lesního porostu, rozhodli se ji zkontrolovat. Během kontroly bylo zjištěno, že 33letý muž, který seděl za volantem vozu, neměl řidičský průkaz, protože měl vysloven zákaz řízení. Navíc byl i pod vlivem drog. Sám řidič přiznal, že si večer aplikoval pervitin. Posléze se i podrobil orientačnímu testu na přítomnost omamných a psychotropních látek. Jeho výsledek byl pozitivní na amphetamin a methamphetamin.

Celou záležitost včetně zjištěných skutečností si na místě převzala státní policie, doplnila k události Pužmanová.

ČTĚTE: Roudničan obchodoval s dětskou pornografií

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře