Násilí v Plzni: Tělo ležící v domě, podezřelý již zadržen

Násilí v Plzni: Tělo ležící v domě, podezřelý již zadrženNásilí v Plzni: Tělo ležící v domě, podezřelý již zadržen

PLZEŇ - Nález těla mrtvého muže, povoláním taxikáře, v bytovém domě v Plzni od nedělního rána zaměstnal kriminalisty. Podezřelý by aktuálně měl být již zadržen.

Reklama

Nemilé překvapení čekalo v nedělním ránu na náhodného kolemjdoucího na chodbě jednoho z plzeňských bytových domů. Náhodný chodec měl nalézt mrtvého muže. Jelikož se na těle objevily známky fyzického napadení, začalo se spekulovat, že muž mohl zemřít násilnou smrtí. O případu referoval idnes.cz i další servery.

Tělo mělo být na chodbě jednoho z bytových domů v Plzni v Těšínské ulici nalezeno v brzkém nedělním ránu, podle informací od policejní mluvčí Dagmar Brožové přijali policisté oznámení o nálezu mrtvého muže v 2:40 ráno.

Mrtvým měl být 68letý muž, povoláním taxikář, a údajně měl mít poraněnou hlavu. Vedle těla byl prý nalezen teleskopický obušek.

Podle mluvčí Brožové se má jednat o násilný trestný čin. Prý byla zadržena i podezřelá osoba.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Babiš s Faltýnkem byli poslanci vydáni k trestnímu stíhání Babiš s Faltýnkem byli poslanci vydáni k trestnímu stíhání
Sprejer pomaloval Zemana na billboardech. Hledá ho policie Sprejer pomaloval Zemana na billboardech. Hledá ho policie
Silný vítr i závěje. Meteorologové varují před nepřízní počasí Silný vítr i závěje. Meteorologové varují před nepřízní počasí

Babišův kabinet nezískal důvěru poslanecké sněmovny. Koho ANO přemluví? Babišův kabinet nezískal důvěru poslanecké sněmovny. Koho ANO přemluví?
Miloš Zeman a Jiří Drahoš postoupili do druhého kola prezidentských voleb Miloš Zeman a Jiří Drahoš postoupili do druhého kola prezidentských voleb
Prezidentské volby 2018. Češi zvolí ve druhé přímé volbě prezidenta Prezidentské volby 2018. Češi zvolí ve druhé přímé volbě prezidenta


Komentáře