Nehoda na Karlovarsku. Střet školního autobusu s kamionem a autem, 18 zraněných

Nehoda autobusu a kamionu na Karlovarsku. Foto: HZS Karlovarského krajeNehoda autobusu a kamionu na Karlovarsku. Foto: HZS Karlovarského kraje

Žalmanov - V úterý (2.12.2014) došlo na hlavním silničním tahu I/6 ve směru z Karlových Varů na Prahu k vážné dopravní nehodě, při které se střetla tři vozidla. Jednalo se o školní autobus, kamion a osobní vozidlo.

Reklama

Na místo inehody ihned vyjelo několik jednotek hasičů, šest sanitek záchranné služby, dva vozy s lékařem, speciál pro hromadná neštěstí a policisté.

Záchranáři na místě ošetřili celkem 52 osob

Osmnáct z nich museli zdravotníci převést k dalšímu ošetření do nemocnic na Karlovarsku. Osoby utrpěly lehká a středně těžká poranění. Zbylých 34 osob odvezli hasiči svým autobusem pod zdravotnickým dozorem zpět  do školy.

V autobuse cestovali studenti stavební školy, kteří jeli na studijní výlet. K nehodě došlo poté co dostalo osobní vozidlo na kluzké vozovce smyk a roztočilo se. Řidič kamionu a autobusu okamžitě strhli řízení a došlo tak ke střetu. Nehodou se nyní zabývají dopravní policisté.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře