Neustálý boj svádí strážníci s bezdomovci na Plzeňsku

Na snímku jeden z plzeňských bezdomovců, který takřka denně zaměstnává městské policisty Foto: MP PlzeňNa snímku jeden z plzeňských bezdomovců, který takřka denně zaměstnává městské policisty Foto: MP Plzeň

Plzeň - Neustálý boj svádí strážníci s bezdomovci. Neuplyne jediný den, kdyby neřešili s nimi jimi spáchané přestupky. Pondělí tomu nebylo výjimkou. S osmatřicetiletým mužem z Kolínska se strážníci potýkali hned dvakrát.

Reklama

O neustálých problémech strážníků s osobami bez domova informovala tisková mluvčí plzeňských strážníků Jana Pužmanová s tím, že v pondělí (14.7.2014) krátce po půl druhé odpoledne ho zahlédli u vlakového nádraží, kde seděl na lavičce, s lehce staženými kraasy a močil na lavičku. Své jednání pak zdůvodnil tím, „ že se mu chtělo a že se prostě vymočil“, uvedla Pužmanová.

O necelé dvě hodiny později ho našli ležet hned vedle mostu Milénia, poblíž hromady nepořádku, jejímž původcem byl právě on. Nanosil sem pytle s odpadky, které posléze rozsypal, aby je prohlédl. Jelikož byl ale podnapilý, práce ho po chvíli zmohla a on poblíž rozházených odpadků usnul. Obě záležitosti byly předány i s důkazy k dořešení správnímu orgánu, jelikož se jedná o muže, který opakovaně a hrubě narušuje veřejný pořádek. Rozházené odpadky muž nakonec po sobě uklidil a vyhodil do nejbližšího kontejneru, z místa pak odešel, doplnila tisková mluvčí plzeňských strážníků.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře