Osmnáctiletý mladík loupil v herně, stačil napdnout obsluhu

Znak Policie ČRZnak Policie ČR

Sokolov - Celkem 30 hodin stačilo sokolovským kriminalistům, aby zadrželi muže, který se měl dopustit zvlášť závažného zločinu loupežného přepadení v jedné z heren v Sokolově.

Reklama

Incident se odehrál v noci ze dne 4. na 5. listopadu 2013. Obviněný měl vstoupit do herny jako host okolo 23 hodin. Hernu opustil okolo 1.30 hodin, ale záhy se vrátil zpět.

"V herně se v té době kromě obsluhy nikdo nezdržoval. Muž přistoupil k baru a požadoval po obsluze vydání finanční hotovosti. Poškozený muže vykazoval ven, byl však neúspěšný a došlo k napadení. To trvalo několik dlouhých minut, během kterých útočník opakovaně poškozeného napadal pěstmi do hlavy a horní poloviny těla a dožadoval se finanční hotovosti," popsala sokolovská policejní mluvčí Kateřina Böhmová.

Nakonec poškozený vydal finanční obnos řádově v tisícikorunách. Útočník si peníze vzal a než opustil hernu, vzal 20 různých krabiček cigaret. Poškozený utrpěl zranění, která si vyžádala lékařské ošetření. V případě prokázání viny může soud poslat obviněného až na 10 let do vězení.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře