Pohřešuje se školák z Rokycanska. Odešel z domova a nedal o sobě vědět!

Pohřešovaný chlapec. Foto: Policie ČRPohřešovaný chlapec. Foto: Policie ČR

ROKYCANY - Policisté pátrají po patnáctiletém školákovi ze Svojkovic na Rokycansku, který v úterý odešel z domova, ale nedorazil do školy a dosud nikdo neví, kde by se mohl nacházet!

Reklama

Patnáctiletý Petr se pohřešuje od úterní šesté hodiny ranní. Podle serveru Blesk.cz měl ještě zhruba dvě hodiny poté komunikovat přes mobil s matkou s tím, že se mu mobil vybíjí a že se ozve. To už se ale nestalo.

Údajně neodešel z domova poprvé. Teď po něm každopádně pátrá policie. Školák by měl být 175 cm vysoký s modrými oči a ryšavými rovnými vlasy. Hana Kroftová, policjení mluvčí, uvedla, že v den zmizení měl mít na sobě světle modré kalhoty, černou mikinu a černou šusťákovou bundu.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Žena šikanovala staršího muže, teď jí hrozí čtyři roky ve vězení Žena šikanovala staršího muže, teď jí hrozí čtyři roky ve vězení
V Chodově hoří bývalá pekárna V Chodově hoří bývalá pekárna
Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn

Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace
Muže v Přešticích trhal divočák Muže v Přešticích trhal divočák
GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?! GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?!


Komentáře