Policie dělá razii v Plzni: u expřítele Martiny P., polité kyselinou

Podezřelý taxikář Jan D. Foto: archiv FacebookPodezřelý taxikář Jan D. Foto: archiv Facebook

Plzeň - Policie pravděpodobně má stopu, kdo před měsícem v Plzni polil kyselinou 25letou Martinu P. V pátek (20.12.2013) večer zasahovala v bytě plzeňského taxikáře Jana D.

Reklama

Jak uvedla Prima, expříteli poleptané dívky bylo odtaženo auto a zabaven pes. Dosud však v případu nepadlo žádné obvinění.

"Mohu potvrdit, že v souvislosti s tímto případem probíhá v ulici Na Výslunní policejní šetření," komentovala razii policejní mluvčí Hana Kroftová.

Právě plzeňský taxikář Jan D. je hlavním podezřelým. Byl zadržen hned poté, co Martina P. byla poleptána kyselinou. Avšak poté byl propuštěn.

Kriminální čin otřásl nejen Plzní. Neznámý útočník chrstl kyselinu do tváře Martiny P. Kyselina ženě poleptala obliček, ruce a nohy.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Muže v Přešticích trhal divočák Muže v Přešticích trhal divočák
GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?! GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?!
Na karlovarské části D6 nebudou poplatky, slíbil Dan Ťok Na karlovarské části D6 nebudou poplatky, slíbil Dan Ťok

Právník jednoho z policistů z plzeňského konfliktu: Kauza je zkreslená Právník jednoho z policistů z plzeňského konfliktu: Kauza je zkreslená
Pohřešuje se školák z Rokycanska. Odešel z domova a nedal o sobě vědět! Pohřešuje se školák z Rokycanska. Odešel z domova a nedal o sobě vědět!
Kdo vede kandidátky do sněmovny na západě Čech? Kdo vede kandidátky do sněmovny na západě Čech?


Komentáře