Policisté hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo v Chrástu na Plzeňsku

Dopravní policisté - šetření nehody Foto: archiv Události112.czDopravní policisté - šetření nehody Foto: archiv Události112.cz

Plzeňsko - Dopravní policisté žádají svědky dopravní kolize ze dne 28.6.2014, aby napomohli při šetření této události. O nehodě informovala policejní mluvčí Hana Štefflová s tím, že policisté dopravní policie Městského ředitelství policie Plzeň pátrají po svědcích dopravní nehody, ke které došlo dne 28. června tohoto roku v obci Chrást.

Reklama

Ve 12 hodin 20 minut se na křižovatce ulic Bezovka, třída Čs. odboje a Plzeňská a odbočky k areálu firmy Atmos (v blízkosti železničního přejezdu) střetla dvě osobní motorová vozidla tovární značky Škoda Favorit, světlé barvy, a škoda Felicia, modré barvy.

Policisté hledají svědky dopravní nehody...

Proto žádáme případné svědky této dopravní nehody, aby se přihlásili osobně na služebně dopravního inspektorátu Městského ředitelství policie Plzeň na adrese U Borského parku 20, Plzeň nebo telefonicky na tel. čísle 974/325256 nebo na tísňovou linku 158, doplnila Štefflová.

Nejen plzeňští, ale i tachovští policisté v těchto dnech hledají svědky dopravních nechod. Například na tachovsku hned dva viníci dopravních nehod ujeli bezohledně z místa nehody a policisté po nich intenzivně pátrají.

ČTĚTE: Viníci dopravních nehod ujeli z místa... Policisté po nich usilovně pátrají

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře