Policisté zadrželi zloději přímo při činu! Vyloupil zaparkované vozidlo

Policisté z hlídkové služby zadaželi zloděje přímo při činu Foto: archiv Události112.czPolicisté z hlídkové služby zadaželi zloděje přímo při činu Foto: archiv Události112.cz

Plzeň - V zaparkovaném autě si vyhlédl na palubní desce odložený nůž. Ten se mu natolik zalíbil, že rozbil čelní okno a chtěl jej ukrást. Během činu byl však zadržen.

Reklama

O případu informovala redakci SeveročeskýDeník.cz plzeňská policejní mluvčí Hana Šteflová s tím, že plzeňští policisté z hlídkové služby ve středu (23.4.2014) nad ránem okolo půl třetí zasahovali v ulici Jablonského v Plzni na Slovanech proti 27letému muži. Toho náhodný svědek spatřil v okamžiku, kdy mladík kamenem rozbil čelní sklo zde zaparkovaného osobního motorového vozidla tovární značky Fiat Punto a chtěl odcizit na palubní desce odložený nůž, který se mu podle jeho pozdější výpovědi zalíbil natolik, že se rozhodl si jej touto cestou okamžitě opatřit.

S ohledem na výši škody, která přesáhla 5 tisíc korun, bude jeho skutek kvalifikován nejen jako krádež, ale i jako poškození cizí věci, za které může být odsouzen až k dvouletému trestu odnětí svobody. Během neodkladných úkonů, které byly bezprostředně po zadržení pachatele provedeny, byly u muže nalezeny i další předměty, které pochází z trestné činnosti, doplnila policejní mluvčí.

Plzeňští policisté rovněž zjišťují, zda muž nemá na svědomí i další protiprávní jednání majetkového charakteru.

-jb-

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Arktické mrazy. Teploty mají klesnout až k -20 stupňům Arktické mrazy. Teploty mají klesnout až k -20 stupňům
Plzeň chce nabídnout nové byty zejména seniorům Plzeň chce nabídnout nové byty zejména seniorům
Stále více lidí se stává obětí podvodu internetových obchodníků Stále více lidí se stává obětí podvodu internetových obchodníků

Chodkyně vběhla řidiči pod auto Chodkyně vběhla řidiči pod auto
Při zápase Viktorie Plzeň zemřel fanoušek Při zápase Viktorie Plzeň zemřel fanoušek
Žaloby v kauze Vřídla byly zamítnuty Žaloby v kauze Vřídla byly zamítnuty


Komentáře