Policisté zastavili řidiče, který nadýchal rekordních 3,57 promile

Dopravní policesté-policejní kontroly Foto: archiv Události112.czDopravní policesté-policejní kontroly Foto: archiv Události112.cz

Kucíny - Hlídka obvodního oddělení v nočních hodinách v rámci kontrolní činnosti zastavila řidiče pod silným vlivem alkoholu.

Reklama

O případu informoval plzeňský policejní mluvčí Jan Koželuh s tím, že policisté z obvodního oddělení Přeštice v rámci kontrolní činnosti dne 10. srpna 2014 zastavili osobní motorové vozidlo, jehož řidič byl pod silným vlivem alkoholu. Hlídka vozidlo zastavila v obci Kucíny, kde následně provedla u 45letého řidiče silniční kontrolu.

Policisté následně řidiče podrobili dechové zkoušce na přítomnost alkoholu v dechu s pozitivním výsledkem 3,57 promile. Hlídka následně muže převezla k lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve. Policisté vzhledem k důvodné obavě, že bude v protiprávním jednání pokračovat, muže následně převezli na protialkoholní záchytnou stanici. Policisté řidiči zadrželi řidičský průkaz, doplnil policejní mluvčí.

Muž se svým jednáním měl dopustit přestupku proti bezpečnosti v silničním provozu, za jehož spáchání mu hrozí pokuta 25 000 až 50 000 korun a zákaz řízení všech motorových vozidel na dobu jednoho roku až dvou let.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře