Posledních 24 hodin na silnicích v Karlovarském kraji s Policii ČR

Policisté na silnicích v kraji Foto: archiv ZápadočeskýDeník.czPolicisté na silnicích v kraji Foto: archiv ZápadočeskýDeník.cz

Karlovarsko - Dopravní policisté v Karlovarském kraji za posledních 24 hodin vyšetřovali tři dopravní nehody, jednalo se o srážku se zvěří, havárii cyklisty a poškození pozemní komunikace autobusem. V případě havárie cyklisty došlo k lehkému zranění.

Reklama

O událostech a činnosti policie v Karlovarském kraji informoval redakci ZápadočeskýDeník.cz tiskový mluvčí karlovarské policie Pavel Valenta s tím, že v průběhu 24hodin také policisté zadrželi dva muže, kteří si vyslechli sdělení podezření z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

V prvním případě řídil devětatřicetiletý muž z Tachovska osobní vozidlo po silnici z Teplé ve směru na Mariánské Lázně. Než stačil projet město Teplá, byl kontrolován místními policisty. Hlídce řidič nemohl předložit žádné doklady k řízení vozidla, jelikož má rozhodnutím Městského úřadu v Tachově, uložen zákaz činnosti spočívající v zákazu řízení motorových vozidel.

Druhého pětadvacetiletého muže kontrolovali policisté z Aše. Řidič osobního vozidla Škoda řídil automobil i přesto, že mu byl rozhodnutím Okresního soudu v Chebu vysloven zákaz činnosti spočívající v zákazu řízení motorových vozidel, doplnil Valenta.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře