Při rozlučce se svobodou zasahovala policie

Ilustrační snímek. Foto: archiv Události112.czIlustrační snímek. Foto: archiv Události112.cz

PLZEŇ - Rozlučka se svobodou v Transkempu na Hracholuské přehradě v noci z pátku na sobotu skončila znásilněním. Zasahovat kromě zdravotníků musela i policie.

Reklama

Napadenou měla být 29letá žena, zdravotníci byli přivolání kolem čtvrté hodiny ranní.

Na místě zasahovala také Policie ČR a nejbližší výjezdová skupina RZP ze Stříbra v součinnosti s Vodní záchrannou službou, která na Hracholuskách v letních měsících operuje.

"Zdravotnickému operačnímu středisku v Plzni byla tísňová výzva předána v sobotu v 3:53 hod. nad ránem. Mezi vodními záchranáři shodou okolností sloužila i krizová interventka, která poskytla skupince kamarádek znásilněné ženy psychologickou pomoc," popsalo událost tiskové oddělení Zdravotnické záchranné služby Plzeňského kraje. 

"Napadenou ženu narozenou v roce 1988 si do péče převzali krajští zdravotničtí záchranáři a transportovali jí k ošetření do nemocnice. Podle našich informací je podezřelým ze závažného trestného činu jeden z prodavačů občerstvení," dodalo tiskové oddělení v prohlášení Zdravotnické záchranné služby Plzeňského kraje.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Plzeňsko

Nádraží v Plzni se dočká opravy. Ale tak brzy to nebude Nádraží v Plzni se dočká opravy. Ale tak brzy to nebude
Senior přehlédl červenou na semaforu a skončil na schodech za silnicí Senior přehlédl červenou na semaforu a skončil na schodech za silnicí
Žena, která měla hodit dítě do koše na prádlo, už je ve vazbě Žena, která měla hodit dítě do koše na prádlo, už je ve vazbě

V Plzni otevírá pobočku další fastfoodový řetězec V Plzni otevírá pobočku další fastfoodový řetězec
Další alkoholik v Plzni? Brankář Bolek nesmí řídit! Další alkoholik v Plzni? Brankář Bolek nesmí řídit!
Po domácím porodu skončilo dítě v koši s prádlem Po domácím porodu skončilo dítě v koši s prádlem


Komentáře